Sunday, November 17, 2013

15.11.2013

Läinud reedel toimus asutuse 11 sünnipäev. Möödunud aastal oli ilus ümmargune number ja siis oli küllaltki suur pidu Dorpatis. Sel aastal oli pidu Atlantises, ma ei oodanud küll sama suurt pidu, kui oli möödunud aastal, aga midagi sarnast veidi väiksemas seltskonnas. Meditsiinist väga palju meid ei läinud, 10 umbes.

Algas parimate töötajate valmisega + vormikandja, nii uute kui ka vanade seast. Meil medist oli 2 parima uue töötaja nominanti (sh mina) ning üks parima töötaja nominant. Meie punane vorm paraku vormikandjate alla ei lähe ja riigiametnikud me ka enam pole. Aga keegi meist parimaks ei saanud, küll aga saime kõik väikese meene ja käisime drektoriga kätlemas. Mul tekis küsimus, kas sel aastal vabu päevi ei antudki?! Aga vo kuuleb sellest uuel nädalal tööl.

Igal oskaonnas/üksusel oli ka väike esitlus miks on nende juures kõige parem töötada. Meie jäime selle juurde "tule vanglasse tööle", sest see oli esialgne pealkiri. Vahepeal oli nõnda palju naeru,et pisarad voolasid.

Muusika oli samuti olemas, lauldi ilusaid laule ja inimesed tantsisid.

Samal ajal oli kõrval, restorani osas, samuti üks sünnipäev. Meie pidu oli konverentsi saalides, aga minu meelest jäi veiid väikseks - muusika oli nõnda vali, et lauas ei saanud omavahel üldse rääkida.

Pärast tordi söömist läksime koju, sest klubilised meist ei saanud.

No comments: