Friday, November 22, 2013

Näljamängud: Lahvatab leek

Käisime eile Cinamonis. Minu viimane kinoskäik oli ... ammu? Absoluutselt ei mäleta millal või mida ma vaatamas käisin. Härra ikka käib vahel - mõne sõbraga mõnda actionit vaataas ja seda hullu vanaisa vaatas ka. Minu jaoks peab action film ikka tõesti hea olema, et ma seda kinno vaatama läheksin; komöödiaid ka väga ei vaja; õudukate aeg on samuti möödas ja romantiliste komöödiatele ei leia kaaslast (ehk sõbrannadega ajad ei klapi) ja eelistan neidki kodus vaadata ja näiteks veini juua. Aga Näljamängude piletid said juba 13 päeva varem ära ostetud, nii et enne meid oli ostetud 2-4 piletit ja kohtade valik oli hea.

Me oleme varemgi esilinastustel käinud, aga sellist rahvamassi pole ma varem näinud ei mäleta. Inimesi oli nii palju! Võimalik, et varem me kasjõudsime varem kohale või tunduvalt hiljem, aga sellistes järjekordades me küll ei seisnud (ja ometi oleme vaatamas käinud nii Potteri, Videviku, Avatari, Näljamängude  esilinastusi).

Kuna olime esimese 400 vaataja seas Tartus, siis saime kingituseks võtmehoidjad - mina poisi pildiga, Härra neiu pildiga, ainult, et se epilt on lihtsalt selline tugevam papp.

Film meeldis. Tore oli see, et ei venitatud seda osa, mis enen areenile jõudmist oli. Oli lühem, aga piisavalt hea, et raamatuga kokku minna. Mõni pisidetail oelks võinud olla märgitud küll - nt mängujuhi vihje kella kohta.

Ilus kleit oli :)

Jääme kolmandat osa ootama. Kolmas raamat meeldis mulle kõige vähem ehk on filmiga teised lood?

No comments: