Thursday, December 12, 2013

Autoomaniku rõõmud.

Küll on hea autoga tööle sõita! Võtab umbes 10 minutit aega, koju läheb küll kuskil 15 minutit, aga siis on liiklust ka rohkem.

Aga vot kui see lumi maha tuli (õnneks enam ei ole), siis pole enam nii palju rõõmu. Juba tükk aega tagasi üks töökaaslane ütles, et ta tahaks näha, kuidas ma autot lumest puhastama hakkama, sest ma ju selline külmavares. Ja vot olengi ja pole üldse rõõm, kui lähed välja ja auto on lumega kaetud, lisaks veel külm ja jääs. Ja siis ei saa veel uksi ka lahti! (loodan, et selle saba nüüd nv korda, sest sula on). Kõik see võtab ju aega ja et sellisel päeval samal ajal tööle jõuda peaks toast mingi 10 minutit varem välja tulema ja see 10 minutit tuleb siis ju unearvelt.

Ja parkimiskoha otsimine ja leidmine, eriti kesklinnas kohe pärast tööpäeva. Milline rõõm (kui sa selle leiad!).

Ja kui nüüd tuleb veel lund ja seda tuleb palja, siis peab maja juures ka hakkama parkimiskohta otsima. Ja v-o mõni hommik on lumesahk su kinni lükanud, siis pead end veel välja kaevama! Aga oh milline rõõm on enne tööpäeva füüsilist tööd teha!

Ja milline rõõn on keset miinuskraade avastada, et klaasipuhastusvedelik on ikka veel suvine -.- rohkem sõnu ei vaja vist.

 

Kütusehinna rõõmudest ei hakka ma parem üldse pajatama. Tõeline rõõm, kui seda ostma ei peaks.

Aga veidi totut ka:

Umbes kuu tagasi sõitsin kodu poole, üks töökaaslane veel autos. Ilm on vihmane ja märg. Auto kiskus seest uduseks, aga see hakkas korda minema. Hakkan ARKi juures vasakpööret tegema, aga ise pahandan, et mitte midagi ei näe, mis jama see on ja vastik ilm. Seejärel avastasin ma kojamehed... -.-

No comments: