Thursday, March 27, 2014

#21 Koolitused

Üldiselt mulle väga meeldib koolitustel käia, sest mulle meeldib saada uusi vajalikke teadmisi, fakte ja samas se elisab ka muutust argipäeva. Kuigi viimasel ajal ei ole ma näiteks Kliinikumi koolitustega üldse rahul olnud (paraku väga palju teisi pole, kes koolitusi pakuvad), siis lähen ikka posiitvselt ja heade ootusega - varsti jölle, 4. märtsil.

Aga eile oli meil tööl ühe liidu koolituspäev ja muuhulgas oli ka minul üks teema, mida ma nendega jagasin. Me rääkisime neile asutusetööst pigem ja kuidas meil reeglid ja seadused on, mina rääkisin tunnike oma ühets põhitööülesandest. Küsimusi tuli palju, see meeldis mulle, sest ma kodus hirmunult mõtlesin, et kuidas ma küll neile tund aega seda räägin?! Mõnes kohas küll veidi puterdasin, aga ei midagi hullu... viimasest esinemisest oli ka üle 2 aasta möödas, aga sai harjutatud ja varsti läheb seda taaskord rohkem vaja. Kõige kergem on siis, kui sina üksi tead kõige paremini seda teemat, mida sa teistega jagad. Nagu lõputöö ajal, - sina üksi oled KÕIK need materjalid korduvalt läbitöötanud, SINA üksi tead oma tööd kõige paremini, SINA oled kõige pädevam.

Ja kuna antud koolituspäevale oli väga palju soovijaid, siis ilmselt tuleb mais veel üks. Ei tea, kas teemasid muudetakse...

aga eile sain kinigutseks veel vihmavarju ja tassi ja muud nänni :)

No comments: