Tuesday, April 8, 2014

#26 Mirra.

Päris mitmeid aastaid tagasi olin ühe klassiõest sõbranna juures. Ma päris täpselt ei mäleta, aga mul oli vist kurk valus või hakkas angiin tulema ning nad andsin sulle ühe jalakreemi, mida ma kuskile siis määrisin. Jah, jalakreemi. Ja lugesin, mida kõike see jalakreem tegema peaks. Järgmiseks hommikuks oli mu enesetunne tunduvalt parem.

See kreem jäi mulle meelde. Mõned aastad hiljem otsisin selle toote Internetist üles, aga kuna erilist sissetuleku ei olnud, siis see 100-150kr kreemi eest oli minu jaoks teatud ajal liiga suur summa.

Kui juba sissetulek oli, siis millegi tõttu oli see mitmeid aastaid mul bookmarkides, aga tellimisele ei jõudnud.

Mõned kuud tagasi mu armas kolleeg tõi mulle ühe Mirra toote, et ma seda ühe probleemi korral kasutaksin. Oh ja siis mul koitis ja ma googeldasin veel. Pakendeid oli muudetud. Kolleeg ka tüles, et tema tuttava kaudu saab tellida. Ja veidi aja pärast andsin oma tellimuse sisse. Muidugi saab ka kodulehtede kaudu, aga mõnes kohas on postitasu ikka üüratu. Ilmselt müüakse kuskil Tartus ka, aga mul pole aega olnud otsida.

Mina kasutan ikka seda jalakreemi, ainult et jalgadele ma pole seda veel määrinud. Mirra jalakreem. (aga pole kirjas kõike seda ilusat teksti, kus seda kasutada võib ja milleks see hea on). Kasutan näiteks seljal, toimib väga hästi. Seal ikka lööb akne välja, vahepeal oli kõik nii ilus ja hea, aga eks need ravimid teevad nii :/ aga see pole selline kõrvaltoime, milel tõttu peaksin ravi katkestama. Niisiis kasutan Mirrat ja selg ilus.

Ühe teise asja tellisin ka, aga seda pole veel kasutanud. Aga eks mõni asi huvitab veel ... aga kõike head korraga ei saa.

Tahaks näiteks seda.

www.mirra24.ee

www.mirra.ee

Facebookis Mirra Eesti

No comments: