Thursday, April 10, 2014

#28 Pidu(sünni)päevad tööl...

Meil on osakonnas kuskil 30 töötajat. On vist täpselt eli töötajat, kes käivad täiskohaga tööl ja kellel on see ka ainus töökoht. Seltskond on tore. Eks ikka saab mõnega läbi veidi paremini ja mõnega ainult tööasju ajada, aga see ei muuda meie toredaid hommikuid. Ikka ja alati peame me sünnipäevasid ja teisi pidupäevasid. Alati kingime lilli ja maiustame soolase või magusaga. Kui sünnipäevalasepele tuuakse ka šokolaadi ja kommi ja tema pakub omalt poolt midagi teistele, siis vastavalt inimeste tahtmistele teeme magusa hommiku ka enne puhkusele minekut ja puhkuselt tulekut (eriti kui on käidud välisriigis) või kui kellegi täituvad antud tööl mingid aastad, peame sõbrapäeva, jõule, aastalõppu, naistepäeva (siis küll toovad meesterahvad meile midagi) ja lisaks sellele on veel "mul-oli-tunne-et-tahan-midagi-teile-tuua". Ja nii meie hommikud, lõunad ja päevad mööduvad.

Minu meelest on see nii vahva. Maitsema ühte teist ja kolmandat. Saame uusi ja huvitavaid retsepte.

Mina küll viimasel ajal torman ruttu tööd tegema, kui lauale hed ja paremat ilmub, aga see ei muuda sed,a et see on hea ja armas.

Täna oli just ühe väga armsa töökaaslase sünnipäeva pidamine, aga lisaks teine kolleeg tähistas meiega, et saab puhkusele minna...

selline hea ja ilus elu.

No comments: