Wednesday, May 21, 2014

Hetkel on Tartus ka paar autot, mida vaatama minna ja mis välimuse, varustuse poolest mulle meeldivad. Üks nendest maksab veiid rohkem, kui mul hetkel raha on, teine sellest veel veidi rohkem. Mõlema puhul probleemiks ka see, et pole Eestis varem arvele võetud ja esmane registeerimine maksab umbes 128 eurot ( - see on päris suur summa + tuleks veel juurde kindlustus ja kogu see raha peaks olema kohe olemas). Aga kuna Härral on kiire, siis pole ka autosid vaatamas käinud. Loodan vaid, et juuni alguses ka miskit alles on või tekib mõni veel parem variant. Muide, üks on nii ilus roheline!
Celica ikka seisab mul siin värava taga. Noore vend sai hiljuti juhiload, just pakkusin talle, et äkki tahab odava raha eest endale esimeseks autoks...

PS: vahel peab kiitma ka ennast - Napoleoni kook tuli suurepärane! Kui ma enne alustamist veel Internetist retsepte uurisin, siis mitmeski kohas olid kommentaarid, et "saage ometi aru, et Napoleoni koogi sisse ei käi moos". Jah, võib-olla tõesti originaalis ei käi, aga meie pere omas käib ja see on lihtsalt imehea!
ja Pagaripoiste lehttaigen on tõesti super!

No comments: