Thursday, May 29, 2014

Hommikuvõimeline: neljapäev

Öösel läks parem jalg korralikku krampi, siiani valulik. Nii et kui kell 06:00 oli äratus (ja ma aru sain, et see pinin on äratus), siis kapsasin ruttu voodist välja ja võtsin magneesiumi tableti ära. Kugii eile oli taas enda jaoks hilja magama saanud, siis unisus ja väsimus olid hommikul veidi väiksemad.
Hommikusi harjutusi valin vastavalt tujule ja tahtmisele. Aga sirutused ja venitused on kõige paremad. Tänagi rullisin end selja peal ja selg polnudki kange ega valulik, vaip oli aga endiselt pehme ja mõnus.  Planku ma täna hommikul ei üritanudki. Küll aga eile õhtul tegin 2min20sek, keha värises juba 45 sekundi peal. Kui muidu väsisid käed ära, siis eile hakkas alaselg ära vajuma.
Ja rattaga tööle sõit on ka väike hommikusport. Täna tibutas veidi vihma ka, aga ei midagi hullu. Meie linnaosas olid ka poriloigud teedel, aga töökoha linnaosas polnudki.
Sain eile kätte uued pikad spordipüksid. Nii mõnusad! Materjal on veidi teine, istuvad nii hästi seljas, paraja pikkusega (saan kanda lühikesi sokke nii, et soki ja pükste vahele paljast nahka ei jää) ja on soojad! Eile, üleeile tulin teiste pikkade spordipükstega, aga oli jahe, täna oli mõnus. Materjal on mõnna. Tahan veel selliseid. Äkki tulevad lühemad ka müüki.

No comments: