Wednesday, June 25, 2014

Jaanipäev 2014.

Ma ootasin selle aasta Jaanipäeva päris rõõmsalt. Seda eelkõige sellepärast, et mitmed eelmised aastad olen sel päeval pidanud väiksemal või suuremal määral tööl olema. Mäletan eelmist aastat, kui väljas oli imeilus ja soe ilm, ma istusin H korpuse V korrusel oma üksikute patsientidega, ninna tungis grillilõhn ja öösel ei läinudki pimedaks. Oli, mida oodata! Ja nüüd jään järgmist ja paremat Jaani ootama.

Ilm kiskus jamaks ja Peipsi äärde me ei läinud. Otsustasime lõpuks lihtsalt maale minna. Hea lähedale sõita ja magada saab soojas toas ja voodis. Hommikul käisin veidiks tööl st et 10:45 asutsin uksest sisse ja 13:45 kappasin auto poole tagasi - töö kiire ja korralik. Seejärel sõitsimegi maale. Tulevane äi (kuidas muudmoodi ma teda siin ikka kutsun :) )suitsetas veel kana. Laual oli veidi maasikaid - saak on kehv, ilm on jahe, vihmane, maasikad kipuvad halliutama ja linnud leiavad ja söövad ka 'ära, kuigi võrgud on peal ja varem ei ole nad neid kätte saanud. Hiljem tegi tulevane ämm saiataigna ja Härra küpsetas meile saia. Mina tegin vahepeal 7km jooksuringi, aga tee oli kohati väga pehme ja joosta oli päris raske, muidugi sadas ka korralikult vihma. Sauna me ei jõudnudki ja grillida ka ei tahtnud - üks vihmaadu teise järel. Lõkke küll tegime ja seisime sellele üsna lähedal, et sooja saada. Vahepeal õnnestus mul ka diivanil magama jääda ja jalgapalli vaatasin nii palju, et mõlemad olid värava saanud ja seejärel ma kustusin. Selline jaan siis :)

Küll aga grillisime täna, pügasime hekki, tehti veidi vihtasid, jaurasime potsudega ja olime muidu toredad.Pildid kadusid blogi kolimisega.

No comments: