Wednesday, July 2, 2014

#68 Norwex

Tegu ei ole mingi uue avastusega, vaid olen neid Norwexi lappe kasutanud juba mõned aastad. Hiljuti aga kirjutas Tikker oma blogis taaskord oma kogemustest (ma arvan, et ma esialgse info saingi tema blogist kunagi ammu).


Mina olen endale soetanud köögilapi, üldpuhastus lapid (3tk), aknapesulapp, juukseturban ja meigieemalduslapid (edit: tellimuse kohaselt tellidin ihuhoolduslapid, aga tegelt on hoopis meigieemalduslapid.. Ma nüüd ei teagi, aga ihuhoolduslappi võib ka meigi eemaldamiseks kasutada, nii oli vähemalt tolleaegses "infokirjas" kirjas). Just need viimased mulle täna nii palju rõõmu valmistavadki. Lisaks oli ämm kunagi varasemalt Härrale ka midagi siia ostnud.. ka mingid köögilapid.


Tellisin need juba üle aasta tagasi, sest kiideti ja mõtlesin, et väga mugav kasutada. Aga pean nüüd ausalt ütlema, et enne eilset ma ei olnud neid kasutanud (kuidas see võimalik on?), kuigi need olid kosmeetikakotis mul alati kaasas ja olemas, kui ma kuskile sõitsin. Hiljuti siis aga lugesin taaskord inimeste kiidusõnu ja mõtlesin, et proovin ka. Enne ikka kontrollisin, kas mul olid ikka õiged lapid (taolisi väikeseid oli veel).


Ja uskumatu, need toimivadki. Natukene vett, üks lapp ja meik on maas. Terve näo sai puhtaks ilma suurema vaevata. Ma arvasin, et see on tõsi, aga ega enne päriselt ei usu, kui proovinud ei ole.


Mul sai hiljuti just üks meigieemaldus- ja näopuhastusvahend otsa. Võite nüüd ise arvata, kas ma uue kavatsen osta?


Soovitan!


Kuu tagasi oli mu näonahk ideaalne, aga ma ei tea, mis nüüd juhtunud on. Kas ma olen midagi võõrast kasutanud? Mul pole ammu nii palju punne olnud :( Nii et kasutan rõõmsalt Mirrat ja Norwexi lappe.


 

4 comments:

Tikker said...

Ihuhoolduslapp on suur ja karedama tekstuuriga, meigieemalduslapp on väike ja sametine. Ma arvan, et sa ikka viimast kasutasid :P Aga vaimustavalt hea on see küll.

seitseteist said...

Ma otsisin enn kirjutamist oma gmailist tollese tellimuse kohta infot ja leidsin, et tellinud olin ihuhoolduslapoe, korraga sai 3 ja lugesin, et sobivad ka meigieemalduseks. Lapid ise on aga jah väikesed ja sametilised. Selline lugu :D

Tikker said...

No igal juhul on need meigieemalduslapid, ükskõik mis nime all neid sulle neid ka ei müüdud :D

Abivahendid kodus. | rohelise südamega tüdruk. said...

[…] Norwexi toodetest olen ma varem veidi kirjutanud. Vaatasin oma varud üle ja kirjutan, mida maveel kasutan. […]