Thursday, July 10, 2014

Blog.


Endiselt mässan wordpressiga ja ei ole sellega sugugi harjunud.

Ülemisel pildi osal on mingi uuendus, mis mulle taaskord ei meeldi. Ainus hea asi on see, et kirjasuurus jääb selliseks nagu olen selle üldiselt muutnud, mitte ei ole suurem. Aga näiteks kui ma seal olen silte lisanud, siis täna avastasin, et postituste juurde pole need tulnud (aga sain viimastega ehk korda). Piltide lisamisega on ka kuidagi jama - postitusse jääb pilt väga väike ja suureks ei oska ma ka teha. Nii et ma pidevalt lähen siis dashboardi ja lisasn postitused sealt, aga see on tegelikult tüütu. Muidugi võib ka loota, et see uuendus paraneb ja kõik hakkab toimima, aga ma olen ikka vanades kommetes kinni.

Tahaksin kuskile oma e-maili ka lisada, aga kõik on sellised, mis saab otse minuga seostada ning ma ei taha, et see blogis sellisena avalik oleks ja uut hakata tegema - kas on mõtet?. Ideid selles osas? Või saab kuskile kastikese, et "saada email" ja siis ta suunab selle kuidagi mulle edasi. Keeruline.

4 comments:

Tikker said...

Kui ma pilte lisan, siis pean ise valima suuruse ja selle, kas on vasakul, keskel või paremal... Ja siis nii ka tuleb. Aga ma olen oma serveris, nii et ma ei tea, mis värk online teenuses on. Samas need peaks ju üsna sarnased olema...

Meili ma tegin blogi jaoks eraldi ja suunasin selle sinna postkasti, kuhu ma kogu aeg sisse logitud olen. Sinna kasti on viis meili suunatud (eelmise perekonnanimega, vana blogimeil, uus blogimeil, vana töö ja uus töö, irw) ja kõigi nendega saan sealt ka välja kirjutada :D

seitseteist said...

Muidu saingi pildi suurust muuta, aga selle uuenduste koha pealt postitades ei saa (ja muidu sain ka pilti hiirega suuremaks lohistada).

Mul ka emailid kõik ühte gmaili suunatud, mida ma kõige rohkem kasutan. Kusjuures minu jaoks on huvitav see, et mu teine ametlikum gmaili aadress ka ümbersuunatud ja ühest gmailist teise tuleb vahel kiri terve päev! Samal ajal kui teistest postkastidest liigub kiri väga kiiresti.
Aga ma vist nii usin blogija enam ei ole, et hakata selle jaoks eraldi emaili tegema. Aga võib-olla muudan varsti meelt :)

Tikker said...

See suunamise asi - kui popiga on, siis jah kontrollib mingi aja tagant. Mul kõigi kastidega seadetes määratud, et saadab koopia sellele meilile, mida ma kasutan, siis tuleb kohe. Mul pole võimalik oodata, kasvõi tööasjus juba, kõik peab kohe edasi liikuma.

seitseteist said...

Muutsin seadmeid (nagu selgub, siis olen päris võhik sellel alal :D), äkki nüüd kontode vaheline meilide liikumine lõpuks kiireneb.