Sunday, July 20, 2014

Homme tööle.

Puhkust on alati liiga vähe. Tegelikult isegi hästi, et ma kolm nädalat järjest sain, sest kliinikumis anti vaid kaks nädalat jutti. Kuidas sa puhkad kahe nädalaga? Ühe nädala elad sisse ja teise elad välja, kolm on juba natukene parem, aga neli ja viis oleks lausa supper, aga talvel/sügisel/kevad tahaks ka veidi puhata. Mul nüüd üks nädal tulebki detsembris. Korra juba vaatasin, kas saaks kuskile paariks päevaks Ryanairiga lennata, siis aga meenus, et kuhu ma ikka üksi lendama hakkan. Nimelt Härral on veel kaks vaba nädalat ja siis hakkab tema ka tööinimeseks ja puhkust saab ta ju alles järgmisel aastal. Tegelikult peakski siis varsti vaatama hakkama, kas saame kevadel kuskile minna. Sel aastal on/oli mul veel see tore asi, et sain kolm lisapuhkusepäeva, neid kasutasin ma nädalavahetuste pikendamiseks ja kevadel oli kõiki neid vaja.

Tänaseks oli mul ilus plaan  minna Viljandisse. Seal natukene jalutada, kuskil kohvi juua, pidada ilusas kohas piknikku ja ujuma ka minna. Hommikul ärkasin aga vihmasabina ja müristamise peale. Lubati küll hoovihma, aga taevas oli hall, vihma sabas kõvasti ja mürin pani mind vahepeal võpatama. Keerasin siis teise külje ja magasin edasi, sest vihma kätte pikniku pidama ei lähe. Kell on nüüd pool 3 ja enam ei saja, aga pilves on ikka ja rohi on ju märg. Aga küll ma Viljandisse ka jõuan. Korraks mõtlesin, et aga järgmine laupäev on mul ju vaba(!) ja siis meenus mulle folk. Folk ise on tore ja vahva, aga natukene liiga palju inimesi ja jalutada ka raha eest ei saa. Nii et pean uued plaanid tegema. Ja mustikaid tahan ka ju metsa otsima minna (sinna, kus neid ehk ikka on ka). Nüüd aga algab jälle töö ja õhtupoolikul üksi küll kaugele sõita ei taha (lootuses, et ma töölt ikka ööseks koju saan :D).

Eile käisime toredal kodusel pulmapeol. Pruudikimpu kahjuks kinni püüda ei õnnestunud (lendas suure kaarega liiga kõrgelt üle), aga tükikese ikka sain. Pidu oli vaikne, aga vahva. Ilmaga vedas, aga mõned parmud ammustasid vahepeal nahatükke ära. Sõime head ja paremat ja olin sunnitud ka poolpitsi viina jooma (nägu oli ikka päris hapu).


Eile sorteerisin CD-d ära ja viskasin väga paljud minema. Teiste seas ka need, kus mul pildid olid, AGA pildid ma muidugi võtsin enne arvutisse. Plaanin ikka välise kõvaketta osta ja siis lähevad pildid sinna (kui ma kõik ära olen sorteerinud kriitilise pilguga). Ja muusikast jäid alles need plaadid, mida me mõlemad autos kuulaksime. Härra küll kirjutab endale pigem mp3-sid ja mina kuulan viimasel ajal autos raadiot või TR uut plaati, aga siiski. Piltidega plaadid ma muidugi lõhkusin enne ära ka. Nii et elutuppa on jäänud meil ainult see paberimajandus.

Tegime täna poeringi. Härra küll sõidab teisipäeval maale, aga mul on ka vaja korralikult sööma hakata. Turult ostsime kala ehk ma teen endale kalasuppi. Teen kohe suurema portsu, aga koore lisan siis, kui mingit portsu söön (tööl see muidugi võimalik ei ole).

No comments: