Wednesday, July 23, 2014

Need kaks tööpäeva on möödunud nii ruttu, et kohe arugi ei saa. Ainult töö ei saa otsa, aga võin julgelt öelda, et olen järje peal. Täna tegin mõned asjad isegi ette ära, kuigi seda vist rohkem selle pärast, et ma ei tahtnud kirjadele vastata (kuigi mustandid tegin ka valmis). Kui nüüd kõik tööpäevad nii ruttu läheks ja järgmine puhkus saabuks, siis oleks lausa lust ja lillepidu. Esimese oote kipun ära unustama, aga no söön (antud nädalal siis joon smuutit), siis kui meelde tuleb. Tegin pühapäeval palju kalasuppi ja söön seda siiani. Õnneks homse õhtuga peaks otsa saama, sest nüüd hakkab küll vaikselt üle viskama.


Aga täna tõin oma todo listist maha tõmmata selle käterättide asja, sest selle tegin ära :) Üleeile heegeldasin kõik lillad konksud valmis ja täna õmblesin külge. Kõik said küll ühtemoodi lillad, aga mulle/meile sobib. Koristasin ka jälle veidi. Ja siis alustasin piltide sorteerimisega.


Piltide koha pealt püüan väga kriitiline olla ja igasuguse jama ära kustutada. Pilte on aastast 2005, mõni ka ilmselt 2004, aga ma ei suuda kõike meenutada enam. Täna jõudsingi siis 2005-2008 + mõned nn sorteerimata kaustad ära sorteerida. Palju oli topelt pilte ka. Hetkel on prügikastis 1400+ faili, kõik kustutatud pildid. Aga eks alles on neid veel rohkemgi. Nüüd siis tulevad kõik järgmised aastaid ja pilte on veel palju-palju. Kunagi hiljem võtan siis laptopi kaustad ette, aga kui seal on tuttavaid pilte, siis kustutan ja pärast toon siit lihtsalt pildid üle. Aga kindlasti on kaustasid, mis ei ühti, sest kui me Härraga mõlemad kodus oleme, siis toimetan mina pigem laptopi taga.


Lisaks on ka väline kõvaketas juba olemas, saan kogu varanduse sinna kopeerida.


Täna oli trennivaba päev. Homme lähen teen väikese(?) ringikese ja siis reedel ka.
 

No comments: