Sunday, July 20, 2014

Trennipäevik 14.07-20.07.2014

Edeneb vaikselt.

Jooksmas käisin küll ainult 3x (10+6+5=21km) ning peale selle ja jalutamise muud ei teinud, aga ma ei kurda. :)

Esmaspäeval - jalad olid endiselt kanged ja päev otsa oli õepoja sünnipäevaga jooksmist ehk lisasporti ei teinud.

Teisipäeval - pakkisin maal asjad ja jõudsin veidi enne 20 Tartusse, kõht oli tühi, jooksma ei jõudnud.

Kolmapäev - jooksin päris hilisõhtul 10km Tammel. Pulss püsis ilus 142x' ja oleks ehk veelgi jooksnud, aga kell oli palju ja puude vahel oli päris pime (ja hirmus). + käisin päeval linnas

Neljapäeval - puhkepäev (koristasin kodus) + käisin linnas

Reede - õhtul jooksin 6km, arvan, et pulss oli 140 kandis, aga esimese kiirenduse ajal kiilus kell 157x' juures kinni ja sinna ka jäi (kiirenduste ajal oli tegelikult ilmselt tunduvalt kõrgem). Tegin 6x30sek kiirendusi (järgmiste kiirenduse ajal olen tagasihoidlikum ja teen 20sek).

Laupäeval - puhkepäev

Pühapäev - 5km Tammel, pulss 143 (kuni viimase 100meetrini püsis keskmine 142x' juures). Kiirenduste tunnet ei olnud ja siis ei teinud ka. Kuigi päikest ei ole/olnud, siis hakkas ikkagi palav ja lämbe. + 2minutit tavalist planku (raske!)

Homsest siis pean töönädalasse sisse elama ja mõtleme, kuidas ma edasi sporti teen. Hetkel veel väga probleemi pole, sets õhtud on veel valged, aga varsti tekib küll probleem. Uuest nädalast ajan siis seda rodu edasi, et kell 17 ajal söön õhtust ja siis saan umbes 20 paiku jooksma minna. Aga kui selleks ajaks juba pime on, siis ma ei tea, mis ma teen. Mulle ei meeldi pimedas joosta. Kindlasti lähen ka Arenasse, aga lindil mulle ka joosta ei meeldi. Kohe pärast tööd jooksma minna ? - kõht on väga tühi ja energiat pole ning tahaks veidi puhata. Pean hakkama plaani tegema. Enne suve lõppu tahaks ka Tammele prorunnersite trenni jõuda, aga selle kellaaeg on ka selline, et olen-just-söönud.

Nädala pärast Saadjärve 17,5km, kui selle ära jooksen, siis võin poolmaratonile ka juba minna :)

PS: kaal sama, mis puhkuse alguses :)

No comments: