Friday, August 29, 2014

#72 Smilers

Kunagi ammustel aegadel mulle Smilers üldse ei meeldinud, sest ma olin tulihingeline TR fänn. Praeguseks olen ma endiselt tulihingeline TR fänn, kuid ka Smilers meeldib ja seda juba aastaid. Samas peab tõdema, et Smilersi vanemad lood mulle tõesti väga meeldinud ei ole.

Ma arvan, et minu jaosk hakkasid paremad laulud tulema sellel ajal, kui tuli ka "Ainult unustamiseks", aastat ma tõesti ei tea ja vaatama ka ei hakka, aga olid need põhikooliaegased jaanipäevad, kui selle saatel ringis tammusime..


Eile käisime Härraga Hansa hoovis Sallerit ja Smilersit kuulamas. Õhtu oli jahe ja pime, kuid muusika mõnus ja hea. Mulle meeldis, et istusime (ka bänd istus), oli selline mõnus hubane meeleolu ja kõik sobis hästi. Polnud hüppamist ja karjumist (olen selle jaoks vanaks jäänud), küll aga lõpus tõusis ikka rahvas püsti ja sai neid hea muusika eest viisakalt tänatud.

Minu lemmilugude alla lähevad: "Annika", "Sinine saatus", "3 musketäri", "Nii sind ootan", "Käime katuseid mööda", "Keelatud viljade turg" ja neid on veel.

Sain teada, et Härra meelest on kõige lahedam lugu "Üle tumeda vee"

No comments: