Sunday, August 10, 2014

Trennipäevik 04.08-10.08.2014

edit: eile jõudsin ka ikka 6 km jooksma, teen parandused :)Hetkeseis on 6 + 10 +10 + 6 = 32 km.

Pulsikellaga on väga kehgvad lood. Töötab üldiselt ainult ehk 2-3km ja siis kiilub kinni. Nii et mul ei ole sellest midagi kasu hetkel ja asun uue otsingulel.

Kui ma selle telefonikoti käsivarrele ostsin, siis arvasin, et kasutan seda vaid Saadjärvel, aga sellest on mu suur lemmik saanud. Nii mugav on!


Esmaspäev - 6km 45min

Teisipäev - puhkepäev

Kolmapäev - 10 km 1h9mnin56sek esimesed viis km ajad seal 7min30sek juures, siis 7min juures, siis veidi alla 7min ja viimane veidi üle 6min.

Neljapäev - puhkepäev, jalutasin

Reede - asutuse spordipäev - viskasin saabast ja pehmet oda, võimlesin "matkarajal", ujusin järves, sõitsin tuubiga järvel (mis päris läbi rauptas ja hiljem jalad kanged olid + jalg hakkas valutama ja käele tegin liiga saapa viskamisel).

Laupäeva - 10 km 1h13min25sek  keskmine seal 7min25sek. Kodukandi metsateed on mu lemmikud! Need teed, mis viivad karjääri. õhi on liivane, aga üldiselt mitte liiga liivane ja ära vajuma ei hakka Mets on rahulik ja vaikne. Ilusad männid, tuttavad rajad. On väikesed künad ja järv, kuhu oleks väga tahtnud sisse hüpata.

Pühapäev -  6km - esimene soojendus, siis viis kiiremat km, esimesed kolm läksid kenasti, 4. oli veidi aeglasem (Härra helistas ja telefoniga rääkimine ja kõrgema pulsiga jooksmine pole üldse nii lihtne), aga viimase jooksin alla 6min. Kell kiilus teise kilomeetri ajal kinni. + ujusin SaadjärvesHommikuvõimlemine hakkab aeglaselt tagasi tulema. Lisaks sirutustele ja venitustele tegin sel nädalal viiel hommikul ka jalatõsteid. :)10. päeva suvejooksuni!

No comments: