Monday, August 25, 2014

Trennipäevik 18.08-24.08.2014

Kehva enesetundega nädal.

Jooksu kilomeetreid oli 5 + 10 + 5 + 5 =25km

Jalgrattal 5 x 6 = 30km

Jalutamist 12+ km

Viiel hommikul hommikuvõimlemine, kolmapäeval oli see rohkem küll seljale venituseks, aga no siiski.

Seljavalu on saatnud mind kõik päevad, vahepeal rohkem, vahepeal vähem. Sellised valuvaigistid nagu diclofenac, ketoprofen vms ei leevenda, võtan (üritan) võtta endiselt 3x päevas ibumentini (seda soovitas ka neuroloog) ja nii ta ongi, vahepeal parem, siis halvem. Võimlen ka muidugi. Hommikuti on see väga raske, üldse ei paindu, pärast trenni on lihtsam.Esmaspäev - rattaga tööle ja koju - kokku 10km (polnud rattaga 2 kuud sõitnud!), õhtul kiired 5km Tammel

Teisipäev - puhkepäev jooksust, rattaga tööle ja koju 10km, palju kooki tööl ja õhtusel peol

Kolmapäev - treenituse Suvejooks 10km. hiljem saun + jalutasin u 3km.

Neljapäev - ratta tööle ja koju 10km; õhtul prorunner'i trenn Tammel. Tahtsin sinna juba suve alguses minna, aga muidagi ei jõudnud. Nüüd siis läksin ja jäin väga rahule. Ilm läks trenni alguse ajaks kehvaks (tuul ja vihm), aga hiljem oli parem (ja keha soe). Sörkisin Tammele u 1,3 km. Trenn algas soojendusega, siis jooksuharjutused, seejärel oli 1min kiiret 2min rahuliku jooksu ringil ja maksimaalselt 10x (ehk 30minutit), aga mina piirdusin 20minutiga, jalad olid Suvejooksust veidi väsinud. Seejärel staatilised harjutused (erinevad plank-harjutused näiteks) ja siis venitused. Ja sörkisin koju 1,2km. Kodunt olin ära 2h! Loodan sinna veel jõuda.

Reede - puhkepäev; õhtul veidi jalutasin.

Laupäev - varahommikul kiired 2km sadamasse, jalutamist Helsingis ja muud tralli ka. Jalad olid trennist veidi väsinud ja hellad.

Pühapäeval - kohe pärast südaööd kiire jalutuskäik Kalamajja 2km; hommikul jalutasin rongile; õhtul rahulik sörk Tammel (avg fr 144).

Enne semptembrit on eesmärk joosta 10km alla ühe tunni (kasvõi sekund). Seda pean tegema ise Tammel nii et kõik ringid on seal on tehtud, sest Endomondot ei saa nii palju usaldada.

Homme lähen Suvekooli, võtan tossud ja riided kaasa, sest loodan, et õhtul õnnestub kuskil looduses veidi joosta.

No comments: