Monday, August 4, 2014

Trennipäevik 28.07-03.08.2014

Jätkub suvekuumus ja minu väsimus pole kuskile kadunud. Hommikuvõimlemistega on olnud täielik nullseis, sest ma ei ole voodist välja saanud, ühel hommikul ärakasin kella kuue asemel kell 7 (!äratus ei helisenud). Loodan selles osas vaid helgemale uuele nädalale. Samuti ole ma treenerile kirjutanud, peas on see mõte juba kaks nädalat, aga kirjutamiseni ei ole jõudnud. Toitimine hakkab vaikselt kavasse tagasi minema, aga sööks endiselt vaid kurke ja nektariine.

Jooksnud olen 5 + 10 + 3,5 + 4 = 22,5km

Esmaspäev - puhkepäev. Kuigi mul jalad polnud valusad ega kanged, siis mõtlesin, et lihtsalt taastun ja puhkan Saadjärve jooksust.

Teisipäev - sama lugu, mis esmaspäeval + tööpäev väsitas aina rohkem

Kolmapäev - Õhtul oli vaja linnas käia, ühendasin selle jooksuga ja Tähtever akduud läksin Emajõe äärde ja lõpetasin Atlantise juures. Kokku täpselt 5km (40min34sek), max fr 150x' (oli 145x' viimase tõusuni) ja avg fr oli vist 139x'. Koju jalutasin(1,5km).

Neljapäev - jalutasin linna ja koju ja olin väsinud.

Reede - jooksin Tammel 10km. See polnud päris planeeritud, aga tunne oli õige. Lisaks tegin ka 4x20sek lõike. Pulskell kiilus taaskord kinni ja pulssi ei tea, aga arvan, et ta seal veidi alla 160x' oli, sest ma jooksin küllaltki rahulikult. Ajaks sai 1h09min41sek

Laupäeval - ärkasin vara, käisin Pärnus, õhtul jalutasin Viljandis ja tegin ka jooksutiiru. Jooksen järve ääres 3,5km aeglaselt sörki (kella mul kaasas polnud, riietuseks oli vabaaja riietus, aga vanad jooksutossud olid autos). Hiljem ujusin ka veidi.
         

Pühapäev - ujusin veidi + 4km jooksu - kell näitas pulssi algusest lõpuni "0", aga jooks oli kuidagi raske, õhku ei olnud, palav ja seda tunnet ka ei olnud.Järgmise nädala plaan: teha kiired 7km.17 päeva Treenituse Suvejooksuni - distants 10km.

No comments: