Wednesday, September 3, 2014

#76 (Aja)kiri postkastis

Küll oli tore, kui 10 aastat tagasi sai veel suvisel ajal sõbrannadega kirjutatud, nii vahva oli postkastist kiri leida! Kui nüüd postkastist kirja leian, siis tavaliselt on see mingi teade kaardi kehtivuse lõppemise kohta (kuigi need tulevad mulle üldiselt kõik emaili peale), aga vahel saatis ka vanaema kaardi. Praeguseks leiangi postkastist "igapäevaseid ajalehti Selveritl, Maximalt, Rimilt, Konsumilt jne" (ma vaatan ka neid, sest aeg-ajalt otsin midagi sooduspakkumiste alt (nt kohvioad)), vahel tuleb ka mõni pakiteade ja kord kuus tuleb mulle ajakiri!

Juba mõned aastad loen ma Tervis Plussi. Esialgu kinkis mulle aastatellimuse Härra ema, seejärel kingiti minu pere poolt ja nüüdseks tellin ise. Paljud meedikud ei salli selliseid tervise ajakirju, sest nn lihtinimesed (antud juhul siis inimesed, kes pole meditsiini õppinud) loevad sealt midagi, leiavad endal sümptomid ja jooksevad perearsti juurde. Ma ei ole veel kohanud arsti, kes tahaks  kuulda "ma lugesin, et .... ja seetõttu ma arvan, et ....".

Aga minule see ajakiri meeldib. Meeldib see, et kord kuus ma leian enda postkastist midagi, mida ma õhtuks prügikasti ei viska. Meeldib, et saan võtta selle hetke ja seda lugeda. Mina olen sealt küll igasuguseid huvitavaid fakte ja mõtteid saanud. Ja rahvatervisets räägib ka (ravimtaimed).


PS. kirjutage mulle lihtkiri, kirjutan vastu ka :)

No comments: