Monday, September 15, 2014

Trennipäevik 08.09.-14.09.2014

Möödunud nädala märksõnaks on viirushaigus, mis end minu külge haakis ja kõik plaanid tuksi keeras. Positiivne on aga see, et see viirus oli praegu mitte kahe nädala pärast.Kilomeetrid: 6 + 10 = 16km

Hommikuvõimlemine õnnestus kindlasti kahel päeval viiest, kolmapäeva ma ei mäleta, nädala lõpus ma ühel päeval tundsin end liiga halvasti ja ühel hommikul ärkasin tavapärasest 20 minutit hiljem.

Esmaspäev: õhtul 6km jooksu. Jalg ei valutanud! Avg fr 143.

Teisipäev: hommikul oli juba kurk valus, aga kuna olime töökaaslastega plaaneerinud trenniga alustamist, siis läksin ikka lõunapausi ajal trenni. Tegime 45minutit jõusaalis ringtreeningut. Kavas oli ka planguring (ehk kõik neli varianti) ja nii raske pole see vist kunagi olnud :D. Õhtul jooksutrenni ei läinud (see oli hea mõte!)

Kolmapäev: haige, väga halb oli olla juba.

Neljapäev: veel halvem enesetunne.

Reede: haige, aga enesetunne hakkas paranema, sest olin juba 24h kasutanud õiget ja sobilikumat rohtu.

Laupäev: taastumiseks ja kosumiseks, aga kurk oli veel valus. Jalutasin veidi üle 7km.

Pühapäev: lõpuks tervis korras! Päeval jalutasin/me veidi. Õhtul jooks 10km, avg fr 153. Kuigi päev oli soe, siis kella 18 ajal välja minnes hakkas mul isegi külm. Kiiret tempot ka teha ei tahtnud. Tammel püsisin mõned kilomeetrid, siis läksin Tammelinna ja läbi Veeriku koju. Oli hea!Poolmaraton on kogu aeg nii kaugel olnud, aga nüüdseks on sinna vähem kui kolm nädalat. Täna oli Tallinnas maraton. Sõprade-tuttavate pildid on facebookis ja instagramis ning neid pilte vaadates, on endalgi tunne, et oleks võinud ju minna! Siis aga nägin just AK-st 10km starti ja ... ehm :D ligi 10 000 inimest alustas seda vist, et see tahtmine läks ruttu üle. Kuigi feeling võib olla väga hea, selline suuur rahvamass, liiklus seisab, kõik liiguvad, äge ... (mulle näiteks rattaralli ajal see küll hullult meeldib!), siis mina olen siiski veidi väiksemate üritustel osaleja. Aga ei tea, mida toob järgmine aasta. Ja kõik, kes enda valitud distantsi läbisid, on väga tublid!

No comments: