Wednesday, October 8, 2014

#87 Uued saapad

See teema läheb rubliiki "otsisin madalaid ning mdala säärega saapaid kevadeks-sügiseks". Olen otsinud ilmselt 3 aastat (kes teab, võib-olla isegi kauem) ja koju tulin ikka saabastega, millel on kont. See on küll madal, aga siiski konts. Aga edusammud on seegi, et madala säärega on need siiski. Tegelikult ma proovisin ka madalaid saapaid, aga ei istunud jalad hästi ja siis nägin ma neid nunnusid. Klassikalisema välimusega, teevad mu jala väiksemaks ja on lihtsalt ilusad, lisaks oli sobilik number ja hind ei olnud hiiglaslik. Muidugi ma ostsin need ära!

Pilti hetkel ei lisa, sest pole teinud.

Ma ei tea, kas ma kunagi leian need madalad saapad ka? Ega ma neid eriti otsimas ei käi, sest poed on endiselt väsitavad ja nr41 laiale jalale pole sugugi lihtne leida (,mis oleks ka sobilikus hinnaklassis, aga peaks ikka vastu rohkem kui ühe hooaja).

Aga hetkel ikkagi õnnelik oma uute ilusate saabaste üle. :) :)

2 comments:

Tikker said...

Aga miks madalad? Kui madal on madal? Minu jaoks pole täielik madalus kunagi olnud eesmärk omaette, pigem see, et poleks liiga kõrged :) Aga nüüd, kus ma olen viimasel ajal käinud enamik ajast väikese kontsaga, olen ma tunnetanud, et see on minu jaoks mugavam, kui täitsa madal. Näiteks plätud või suvekingad, mille tald on pool sentimeetrit ja konts ehk üks... ÕUDNE. Põrutab kohutavalt... Minu jalats peab olema pehme ja mugav. Noil madalatel kontsadel, mis mul on, on kõigil anti-shok või anti-stress vms funktsioon ja tõesti rohke käimise puhul on vahe tuntav. Mu lemmikud balerinad, mida varem igapäevaselt kandsin, tunduvad nüüd ebamugavad, sest konkreetselt kanna põrutamise tunne on käies. Minu eesmärk on nüüd leida balerinad, mis oleks anti-shok :) Sest pole midagi mugavamat, kui balerinad jalga lükata, et kiirelt kuskile minna. Kontsad on rohkem töö teema.

Mulle üldse meeldivad pigem veidike paksema tallaga jalatsid, praktilised vihmaga :) Samas platvormtalda ja kiilkotsa ma jälestan.

seitseteist said...

Madalaid ainult sellepärast, et vahel jalutan nii pikalt, et ka väikese kontsaga ei jõua ning talvel aeg-ajalt kontsaga libe (mitte et madalaga ei oleks). Ja kõikide üleriietega ei sobi ka kontsad. Samas kui järgi mõelda, siis jalutamiseks on mul ka päris saapad olemas, mis sobivad just bnende soojade traksipükstega, aga nende juurde pole jälle sobivad jopet...
Aga nagu näha, siis ma pole kolm aastaid neid leidnud ja järelikult ka nii palju puudust ei tunne, et ma ostaksin selliseid, mis pole päris need õiged.
Aaga anti-shoki pole ma proovinud ega kunagi kandnud, peaks uurima.
Kui jala kuju vaadata, siis peaksin ka väikest kontsa kandma ja lisatald oleks ka hea. Näiteks jooksmist ma ei kujuta enam ette jalanõudega, kus mul jooksutalda sees pole.