Sunday, October 5, 2014

Trennipäevik 29.09.-05.10.2014

Mul ei ole vähtimatki plaani täna jooksutrenni või mingit muud trenni teha ning seetõttu kirjutan selle postituse juba ennelõunat ära.

Nädala kilomeetrid - 5 + 21,3 = 24,3 kg

Esmaspäev: puhkasin Saadjärve jooksust, mõlemad jalad valutasid ja olin suhteliselt nördinud, et mis edasi saab.

Teisipäev: jooksma ei läinud, aga lõunapausi ajal käisin ringtreeningus 45 minutit.

Kolmapäev: õhtupoolikul oli linnas Alma Linnasprint. Sörkisin linna, orieteerumine oli kuskil 3 km (pulss oli ikka laes, aga Toomemäelt pole ka muud oodata) ning sörkisin koju. Jalad ei valutanud.

Neljapäev: puhkasin poolest päevast ehk olin koolitusel Põhjaka mõisas. See oli ka ainus päev, kui ma sõin korralikult midagi.

Reede: jälle puhkasin, sest päev enne poolmaraton küll erilist trenni plaanis polnud. Küll aga jaluasime Härraga, kokku umbes 5km.

Laupäeval: Tartu Linnamaratoni raames 21,1 km ajaga 2h16min01sek keskmine pulss 174, maksimum pulss 191. Kirjutasin sellest eelmise posituse. Sain tarkusi järgmiseks korraks (ma ei tea, millal järgmine kord on), aga hetkel olen veidi kurb, sest oma suurest õnnest unustasin ma endale diplomi küsida. Jalad ei valuta.

Pühapäev: PUHKAN. Jalad tunnevad end hetkel hästi, vaid veidi väsinud. Õhtul lähen ehk sõbrannaga jalutama.Mul on tunne, et homme pole veel õige aeg jõusaali minna, sest keha tahaks veidi puhata, küll aga sel nädalal tahaks sellega väga alustada (või peaks nädala võrra edasi lükkama, sest reedel sõidan ma niikuinii Virumaale ja kaotan siis kohe kolm päeva kuukaardist? Lisaks ei läheks ma trenni teisipäeval, sest siis tööl ringtreeing ja neljapäeval jooksutrenn??).

No comments: