Thursday, November 20, 2014

Oeh

Käeoslev nädal on olnud üsna väsitav. Rohkem kui ühel õhtul (st kõikidel õhtudel ja jätkub samamoodi) olen läinud hiljem magama kui tavaliselt ja seetõttu üsna väsinud (nagu ikka eks?). Teisipäeval käisime teatris, millest ma ei olegi veel kirjutanud, eile sõbrannatasime, täna lähme kinno, homme sõidan maale...


Täna kiirustaisn pärast tööd trenni. Viimasel ajal on jõusaalis veidi pikemalt läinud, aga kui raskust rohkem, siis ei tule kõik nii kiiresti ka. Enne aga olin saanud teate, et üks pakike on kohal ja ootab mind endise töökaaslase juures. Pärast tööd lippasin poodi, et muna ja piima osta, aga samas tegin ka veidi aega parajaks. Selgus, et olin liiga kiire ja sõitsin ikkagi koju. Parkisin auto tänava äärde ja siis meenus, et pidin ju parklasse sõitma, sest tahtsin homse kraami autosse laduda (nt meie vana vaip, mis meil pool aastat on siin olnud!). Härra aga oli armas ja ootas mind koju, et saaksime koos süüa, ma ei olnud sellega arvestanud, sest aega oli üsna vähe, mõtlesin, et võtan ise kiirelt midagi hamba alla. Hakkasin oma poekraami ära laduma ja avastasin, et piim on kotis laiali ja kõik on sellega koos.


Milline naine paneb piima käekotti? Mina! Kui mul kiire on ja poekotti (riidest) kaasas pole. Ma olin hetkega enda peale lihtsalt niiii vihane, kuidas saab nii tolvan olla? Kallasin käekoti vannitoa põrandale ümber. Olin poest ka lahtiselt pähkleid ostnud, tundub, et pähklite kilokott ei olnud ka väga vastupidav, sest pähklid ujusid piimas (!) ja mitmed teised asjad ka.


Härra loputas pähklid üle ja nüüd need kuivavad. Kuna aega oli piisavalt kulunud, siis ma käisin oma pakil järgi, koju jõudes pesin piimaseks saanud asjad ära, teate ju küll, kuidas need muidu lõhnama hakkavad. Mina aga olen seda tüüpi, et mul on ÜKS käekott, mida mul oli vaja täna, on vaja homme ja ka ülehomme. Nahkindad ripuvad ka kuskil, neid ei saa ju radikale panna.


Sõime kiirustades kõhu täis, jõime kohvi ka, kell hakkas juba 20 saama ja tahtsime piletid välja printida. Ja siis selgus, et kino algab meil alles kell 21. Jahm. Tore on see, et ma saan nüüd homseks asjad ära pakkida, süüa teha. Aga magama saab taaskord liiga hilja...

No comments: