Sunday, November 16, 2014

Trennipäevik 10.11.-16.11.2014

Mul endal on tunne, et sel nädalal ei olnud väga hea nädal (eriti kui eelmisega võrrelda), aga tegelikult polnud viga.

46.nädal trenn

Esmaspäevane trenn jäi tüpsustamata tabelis ja midagi väga uut polnudki. Mõnel masinal panin raskust juurde, aga niimoodi pisitasa. Jalapress on endiselt 50kg ja tundub ikka raske, arenemise ruumi on küllaga.

Teisipäeval oli tööl toimetamist ja otsustasin lõunasest trennis loobuda. Lisaks olin küllaltki väsinud ja käed veidi hellad.

Kolmapäeval tegin ma pärast tööd midagi, aga enam ei mäleta mida.

Neljapäevaks lükkasin teise jõutrenni. Midagi uut ei olnud, leidsin pullover'i masina üles ja tegin selle harjutuse ka ära, lisasin raskust kere pööretele ja curch (kõhulihased) masinal.

Reedel oli esialgne plaan inna sörkima, aga väga palju aega ei olnud. Sain selle jooksulindi, mis mul varemgi on mäkra mänginud, aga lootsin, et sel korral läheb teisiti. Olin 2km ära sörkinud-jooksnud (esimesel oli pulss alla 145', teisel alla 160') ja see jäi lihtsalt seisma! Jälle! Hea, et ninali ei käinud. Kell tiksus oma rada, siis otsustasin loobuda, käisin saunas ja läksin koju end peoks valmis sättima.

Eile, laupäeval, olime maal.

Pühapäeval, täna, käisin tõukerattaga tiirul. Päike küll paistis, aga ilm oli jäine ja tuul salakaval ning seetõttu otsustasin tiirutada linnas. Natukene Tammelinnas, siis Varikul (muide, seal on bussipeatus (ja ilmselt ka tänav) Kopli), Ropkas, Ropka Tööstuses, Karlovas, jupp Kesklinna ja Vaksalis. Kokku tuli tubli 12km 1h01min. Keskmine pulss 148x' ja maksimaalne 178x'.

Järgmine nädal tuleb selline kiire, kuhu mahub teater, sõbrannad, kino, maale sõit. Jõusaali trennid loodan ikka ära teha, aga aeroobsega võib probleeme tekkida ning kuna üsna ruttu läheb pimedaks, siis kardan, et maal ei jõua karjääriteedele ka jooksma minna (ei tahaks pimedas jahimeestega kokku joosta .. või mõne metsseaga ... ja teed tahaks ka näha).

Vastu tänast magasin ma näiteks 13h. Ja oleks veelgi maganud.

Jõusaaliga kaal +1,7kg.No comments: