Sunday, November 23, 2014

Trennipäevik 17.11.-23.11.201447.nädal trenn

Selliseks kujunebki nädal, kui nädalalõpp linnast ära olla.

Nagu tabelist näha, sisi hommikud ei olnud ka kõige edukamad, aga nagu ma nädala keskel mainisin, siis ei saanud ma ühelgi õhtul enda jaoks eal ajal (st 22:30) magama. Püüan seda uuel nädalal parandada.

Trennide kohta midagi uut öelda ei ole. Jalgadel lisaisn mõnel harjutusel raskust. Kätel ka, proovisin masinal lendamist 20kg, õnnestus 5x, edasi tegin nagu ikka 15kg.

Kolmapäeval olid kõhulihased nii hellad ja valusad, et miskit ei võinud vastu minna. Seetõttu vähendasin neljapäevasest trennis cruchil ja pööretel raskust 5kg.

Aga teisipäeval oli meil lõuna ajal üks tore intensiivne trenn. Algas soojendusega, mis koos sörgi ja hajrutustega oli kuskil 15 minutit. Seejärel oli harjutusted nii: üks harjutus 8x 20sek tööd, 10sek puhkust. Seletused ei ole väga head, aga ise saan põhimõttest aru.

- 1kg hantel mõlemas käes korraga, toetud seljale ja veidi tagumikule, üks jalg üleval, teine all, pöörad kere sinna poole kumb jalg alla on jne

- küünartoengus, puudutada ühe käega tagumikku, siis käsi otse ette, siis maha; teise käega samamoodi.

- lamad/toetad seljale, veidi tagumikule (oled sellised asendis, et kallistasid nagu põlvi), siis viid kere madalamale põranda poole ja jalad sirgeks (paralleelselt põrandale) ja siis jälle keskele kokku. kui korra põlvedest haarata, siis see puhkemoment.

- küünartoengus (teised olid tavalises toengus), jalad bosul, üks jalg kõhu alt rinnale, siis teine jalg.

- külgtoeng, üleval olev käsi kõhu alt läbi nii kaugele kui võimalik. 4min ühel küljel, 4 min teisel.

Ma arvan, et mingi harjutus oli veel või siis tegime ühte neist 4minutit, enam ei mäleta.

Tööl läks treener puhkusele, aga kava on tahvlil olemas. Kambakesi ikka lähme. Saabuv nädal on ka mul üsna sotsiaalne, aga küll ka trennid ära teen. Kui lumi ära sulab, siis saab ka tõuksima minna.

No comments: