Sunday, December 21, 2014

Trennipäevik 15.12.-21.12.2014


Eelmisel nädalal tegin kaks alakeha trenni ning seetõttu algas selle nädala esmaspäev jõusaalis ülakeha trenniga. Kätega oli veidi kehvad lood ning raskusi ei suurendanud, mõni harjutus oli suhteliselt keeruline ja valulik. Kirjutasingi hiljem treenerile (ei näinud teda klubis), et oleks üks harjutus kindlasti vaja välja vahetada. Ta ütles küll, millega see asendada, aga ma ei ole teda näinud, jätan selle homme viimaseks, siis ehk jõuab temagi sinna ja saan täpselt teada, mida ta silmas pidas. 

Kolmapäeval oli tavaline alakeha päev, suhteliselt kiire oli, niisiis sain tavalisest tunduvalt lühema ajaga hakkama. 

Reedel läksin lindile, oma muusika oli kaasas. Mõtlesin harjutada jooksu-kõndi 5minuti kaupa. Tervet õhtut ei tahtnud ka seal veeta ja tegin seda siis 60minutit ehk mõlemat asja 6 korda. Jäin tulemusega rahule ja võib öelda, et kui plaanin talvisel ajal lindil joosta, siis pigem teengi viie minuti kaupa vaheldumisi jooksu ja kõndi, aeg läheb kiiremini ja ei teki seda tüdinemist. Pulsikella olin maha unustanud. Aga jooksin esimese 5 minutit 7,5km/h, seejärel 8km/h, kõndisin 6,5km/h. Tulevasel reedel on jooksul tempo kindlasti veidi kiirem. 

Esimesed kolme päeva hommikud olid toredad ning tegin võimlemist, neljapäevaks kasvas aga väsimus nii suureks, et lükkasin äratuse kurvalt 15 minutit edasi ning võimlemiseks ei jäänud aega ei siis ega reedel. Täna oli väike jalutuskäik linnas, aga pärastlõunal tegin umbes 1h uinaku, mis venis tegelikult 1,5h pikkuseks.

Uus nädal on juba jõulunädal. Homme ja ülehomme teen jõusaali trennid ära ja püüan reedel elusalt Tartusse jõuda ... 

No comments: