Wednesday, January 21, 2015

Hambaarstil

Käisin hambaarstil linnast välja. Arsti juures, kus mitmed tuttavad ja mõned sõbradki käivad juba aastaid, teda väga kiidavad ning hinnadki linna omadest veidi soodsamad. Esimese visiidiga jäin igati rahule. Täna vahetas ühe plommi, mis ei olnud enam hermeetiline, jäi üks auk ja üks tuleb veel lahti võtta. Mul on üks hammas, millega maadlen juba aastast 2009 ja sain halba kogemuse Stomatoloogia kliinikus ning sinna enam tagasi ei lähe. Järgmiseks ajaks tahtsin hommikust aega - suhteliselt nõutud ajad, niisiis lähen alles märtsis. Aga mulle sobib. Arst oli sõbralik ja rääkis, mis ta teeb, see mulle meeldib.
Kui ukse taga ootasin, siis tuli ootama veel üks naisterahvas, veidi vanem, aga mitte veel pensionil. Selgus, et meil mõlemal peaks aeg olema kell 17. Mina muutusin juba kahtlevaks, kas ma olen õiugel ajal õiges kohas, sest aja panin endale novembris. Jutustasime veidi maaelust, poliitikast (olin raadiost kuulnud sotside lubadust hambaravi kohta), palkadest ja sellest, kuidas meedia palkade kohta valetab. Sain teada, et tal on maal viis lehma, mõned jänesed ja metssead. 
Kui arst tuli ja teda nägi, siis lõi peaaegu käsi kokku ja küsis, mis ta teeb seal, sest tal pole täna aega. Tuli välja, et proual on aeg alles nädala pärast. 


PS: kui tagasi linna sõitsin, olin rõõmus, et ma sõidan Jõhvi-Jõgeva poolt linna, sest kaubamaja ristmikul oli avarii ja teisel suunal oli ummik vähemalt Pauluseni. 

No comments: