Saturday, January 3, 2015

Juuksed

Mulle tundub, et lõpuks ometi on mul juuste väljalangemine normaliseerunud. Kasvab ka üsna palju "väikseid juukseid". Soenguga ei ole ma 100% rahul, aga pole viga, praegusel (talvisel) ajal kannan juukseid niikuinii tavalisest rohkem kinni (+ tööl peavadki kinni olema). Tegelikult selgus, et ülepeapatsi saab mulle ka teha, võib-olla peab veidi juuksenõelu abiks võtma. 
Lisaks ma näiteks ühel laupäeva õhtul olin üksi kodus ja mõtlesin, et "ah, toonin juuksed ära", see oli juba kuu tagasi. Pidi oleme ilus pruun nagu ikka, jäi tunduvalt tumedam pruun ... nagu ikka. Nalja tegi see, et kui sõbranna elukaaslane mind järgmisel päeval nägi, siis tema teine küsimus oli, kas ma olen juukseid värvinud, aga minu Härra küsis mult kaheksa päeva hiljem, miks mu juuksed taas/ikka veel nii punased on. Tegelikult oli siis ka esimene päev, kui ta mind päevavalguses nägi. Mulle endale tundub, et punane läige on mul juustes vaid kodus olles, võib-olla kollaseid seinad mõjuvad nii?! Tegemist oli muidugi kergvärviga, mis peaks praeguseks mu juustest juba kaduma, aga ... nagu veidi arvata võis, siis tuleb mul hakata seda lihtsalt välja kasvatama. 
Juuste hoolduses olen ma šampooni ja palsamis pea täielikult üle läinud Placent Active toodele ja olen nendega ülirahul. Ampulle kasutasin ka mitu karpi, aga nüüd on pikem vahe jäänud. Ampullide kasutamisest jäi mulle sisse see ülepäeva juuste pesemine, millest ma proovin lahti saada, sest juuksed harjusid küllaltki ära ja tahavadki nüüd ülepäeva "mustad" olla. Aga küll see üle läheb, ei tohi "järgi anda" (kui trennipäevad lubavad). 
NB: Tartu inimestel soovitaksin Placent Active tooteid otsida Eedenist

No comments: