Wednesday, January 14, 2015

Lühidalt

---
Nii tore, et lumi vahepeal ära sulab, sest muidu uus ei mahuks kuskile ära. Kuid tänavad on enneolematult libedad ja nii ka meie töökoha parkla. 
---
Viimastel päevadel on kallal kohutav väsimus. Magan tunduvalt paremini kui möödunud nädalal, öösel ei ärka, aga hommikul ikka väsinud. Tööpäevad on kuidagi pikad, eriti venib pärastlõunane aeg. Kella 14ks on silmad arvutiekraanist väsinud (kuigi kogu mu töö ka ekraani taga ei ole). Täna tuli kella 14 paiku tõeline väsimus, täpselt selline nagu oli siis, kui käisin tööl söömas ja sõin ka magustoitu. Mäletan seda aega, sest miski ei peletanud seda eemale, silmad lihtsalt tahtsid kinni vajuda ja midagi teha ei jõudnud. Täna oli see aga teistmoodi ja kestis pikemat aega. Tegin endale lausa pool tassi kohvi (ma ei joo tööl kohvi), lõhn oli hea, lõpuks võtsin ka ühe lonksu, see ei olnud nii hea. Kui pätikat jõime, siis oli meil alati Paulingi classic või President, midagi muud me ei ostnud. Tööle toob aga iga üks (kes joob seal päevast päeva kohvi) seda sorti, mis neile meeldib. Minu jaoks liiga mõru.. või olen end masinakohviga lihtsalt ära hellitanud. Niisiis nautisin veidi seda lõhna ja pärast ühte lonksu viskasin kohvi ära. 
Arvasin, et trennis läheb paremaks, korraks ehk väsimus kadus, aga kõik oli niii raske. Samas lõpetasin trenni 10-15 minutit varem kui tavaliselt (u 3 minutit näpistasin ka soojenduse arvelt). 
---
Nädalavahetusel sorteerisin veidi riideid, sest olin ostnud ühe pluusi, lühikesed püksid, kampsuni ja kampsunkleidi. Kõik olid soodsad ja mul polnud üldse plaanis neid osta, aga näiteks kampsunkleit oli täpselt see, mis ma olin pikalt otsinud. Ning kuna neli uut asja tuli koju, siis pidin olema ka kriitiline ja midagi ära viima. Leidsin rohkem kui neli asja ja suurem osa neist juba Rakvere Vahejaamas
---

No comments: