Sunday, February 1, 2015

Järgmine nädal on tore nädal, sest käin kolm päeva tööl ja siis neli päeva ei käi. Neljapäeval lähen koolitusele, mis tähendab, et saan veidi kauem magada ja veidi varem koju (kui ma just mingit kiirtrenni ei plaani vahepeal teha, aga sellisel juhul pean ka autoga minema). Kui lõuna on sobival ajal, siis saan lõunata sõbrannaga, kes vastasmaja töötab. Muremõtted on aga sllega, mida ma seal lõuna ajal süüa saan? Ma olen DuNordis ainult loetud korrad söömas käinud, aga vast mingit liha eraldi ikka saab võtta? Ja reedel sõidan Tartust ära juba hommikul (vaatasin just rongiaegasid ja tundub, et saan minna samal ajal, kui tavaliselt tööle lähen). Aga mõtlesin jälle söögikordade peale: esiteks pean midagi näksimist kaasa võtma, teiseks lõunaks saan kuskil ikka salatit süüa, aga õhtusöögi pakiks Tartust kaasa, et tüli ei teeks ja inimesi segadusse ei ajaks (ebaviisakas ka olla ei taha, aga nagu ma ka Härrale seletan, siis ei saa olla nii, et ma 6 päeva nädalas toitun oma kava järgi ja siis 1 päev ei toitu, see üks päev ajaks kogu mu plaani sassi). 
Teine mure seos reedega on riietus. Tahaks ikka kleidi selga panna, aga kui mõtlen pikale päevale ja ilmastikuoludele, siis see mõte ei tundu väga hea. Seda ka seetõttu, et sellisel juhul sobiks jalga panna need ühed saapad, aga need pean parandusse viima, et neid veidi liimida (tahtsin need juba Veeriku ostukeskuses olevasse parandusse viia, aga töökaaslane rääkis, et seal on keegi uus kingsepp, kes ei tee nii hästi tööd, aga raha võtab rohkem kui küll) Teine variant on ikka viigipüksid ja ilus pluus/kampsun. Tegelikult on kõik mu kleidid ja seelikud suhteliselt lühikesed... 

Olen korduvalt maininud, et üldjuhul käime me pühapäeva õhtul poenimekirjaga poen ning ostame suurema osa toiduasjadest ära, mida meil nädala jooksul vaja läheb. Pühapäeva õhtu on sellepärast veidi halb, et piimatoodete ja leiva-saiaga ei pruugi väga hästi minna. Aeg-ajalt ikka pahandab küll, kui terve suure poe peale on kõik vahukoored või kohvikoored järgmise või sama päeva kuupäevaga. Sellisel juhul lähen käin ma nädala alguses (pärast trenni) uuesti poes. Vahepeal oli periood, kui meie nimekiri ei edenenud, sest nii raske oli plaane teha, mida me ikkagi sööme või tahame süüa. Minul on nüüd lihtsalt läinud, aga Härrale pakun ikka erinevaid variante (endal mul ka erinevaid variante küllaga, aga hetkel on nii vaimustatud mõnest kindlast söögist, et muud väga ei tahagi). Tegime tihti nimekirja valmis ning läksime poodi, aga nimekiri jäi ikkagi... koju. Tavaliselt ütlesin, et ma treenin oma mälu, aga see ei tulnud alati väga hästi välja. Aga google keep on tõelisel mõnus asi. Kui midagi meenub, siis panen sinna kirja, nimekirja olen jaganud Härraga. Ja enam ei peagi muretsema, et nimekiri koju jääb, sest telefon on pea alati kaasas. 

Sarjadest on meie nimekirja lisandunud 12 Monkeys.No comments: