Wednesday, February 18, 2015

Lobanurk

Eile õhtul sõitsime Tallinnasse Ed Sheerani kuulama. Mina käisin näiteks esimest korda Saku Suurhallis ja pettusin, sest millegi pärast arvasin, et see on ilusam. Kontsert oli tore. Võib-olla veidi imelik, et ma ütlen "tore", aga ma ei ole fänn, olen seda muusikat kuulanud vaid Härra kõrvalt (ja teda ma ka suureks fänniks ei pea). Muusika oli tore, Ed'il oli sünnipäev. Küll aga ei meeldi mulle rahvamassid ja nende keskel olla, küll "suri" üks jalg, siis teine ja alaselg valutas. Nii et ma ei tundnud end seal kõige mugavamalt, oleksin eelistanud istuda. Aga tore oli ikka. Nutiajastu mulle ka ei meeldi - Ed tuli lavale ja teda ei näinudki, sest järsku olid kõigil nutitelefonid väljas ja muudkui filmisid ja pildistasid. Milleks? Nautige ja kuulake oma meeltega! Sõit Tallinnasse oli pikk, aga sõit koju veel pikem. Miks meie väikeses Eestis pealinn nii kaugel on? 
---
Rakvere Teatri piletid on soodushinnaga müügil seoses teatri sünnipäevaga. Homse õhtuni on võimalik pileteid osta 10 euroga. Minge vaadake järgi! Meie lähme mai teises pooles "Kaasavaratu't" vaatama. Tartusse ei tule eriti etendusi ja Rakveresse minek ei ole igal ajal võimalik. 
---
Autoeksperdil on kampaania naistele - tasuta auto kontroll. Mingil kala ma selles kampaanias veel leidnud ei ole, helistasin neile täna ja panin ka endale aja. Jah, nad teevad küll hiljem pakkumise, mis need tööd nende juures maksma läheks, aga see ei kohusta nende juurde minema. Kui kellelegil on varem sellega olnud negatiivseid kogemusi, siis kuulaksin hea meelega. 
---
28. veebruaril toimub Peipsil Kalevipoja Uisumaraton. Kuulsin infot, et võimalusel on seal ka tõukekelgud ja ka nendega saab "uisutada". Kõik oleneb ilmast, sest kui väga sulaks läheb, siis läheb jää õhemaks ja selle peale tekib vesi, mille tõttu võib see üritus taaskord ära jääda. Kas teadsite, et Soomes on ka 100km distantsid ja tõukekelkudega sõidetakse 30+km/h. Lihtsalt wow
Mina aga ootan tõukeratta hooaega. Teisipäeval ostsin endale korvi. Paraja suurusega, väga suuri raskusi ei kannata, aga seda polegi mul vaja, sest mõte on see, et saan tööle minnes koti (lõunasöögi) sinna panna, kui sporti teen, siis võtan korvi ära, sest kinnitus on imelihtne!
Ja tegelikult plaanitakse FB Tõukeratturite grupile elu sisse puhuda ja ühisüritusi korraldada.
---
Registreerisin end vahepeal Parkmetsa jooksule ja Suvejooks ümber Saadjärve'le, sest olid soodushinnad. Tartu Rattaralli sattus küsimärgi alla, sest võib-olla jõuan alles päev enne tagasi kodumaale ja vajan veidi "toibumist". Aga kõik selgub, ma loodan, et võimalikult ruttu. 
---
Mul on hea meel, et ilm pöördus ja taas on veidi soojem. Aga auto näeb kohutav välja - otsustasin, et püüan homme pesulasse jõuda. Püüan, sest kui selle ühe pesula järjekorras rohkem kui üks auto on, siis ma ilmselt ei jaksa oodata. 
---
Pühapäeval käisin poes tavalisi nädala sisseoste tegemas. Ütlesin veel Härrale, et mul endal väga soove ei olegi, sest kõik justkui külmkapis olemas, tahtsin vaid veidi vahukoort, lillkapsast, peekonit. Härralgi soove polnud, kuigi menüüd polnud me ka teinud. Sellest hoolimata tuli arve selline nagu ikka - üle poole nädala toidurahast. Mis seal salata - Prismas olid Santa Maria tooted endiselt soodsad, ostsin rohkem kui ühe kookospiima (tavaline + kreemjas). Ja üks päev käisin veel Maximas ja ostsin pistaatsiapähkleid, seda tegin ka täna (tegelikult läksin Härrale midagi lihapoolist ostma, sest aega eriti polnud ja sügavkülmast polnud me ka midagi välja võtnud). Nüüd on nädala toiduraha otsas. Külmkapp endiselt süüa täis, sinna ei mahugi midagi juurde. Muudkui söön sügavkülmast marju (okei, igapäevaselt ikka ei söö), aga ruumi juurde ei tule. No comments: