Thursday, February 5, 2015

Lühidalt

Sel nädalal on täiskuu unerütmi taas veidi segamini ajanud. Lisaks piinab mind miski kurgus, valus ei ole, aga aeg-ajalt oleks seal nagu mingi tükk, mis mind samuti öösel üles ajab (ma ei oska vist öösel nina kaudu eriti hingata ja siis kui suu kaudu ei saa, tekib tunne, et lämbun ära...). Kabinetikaaslane oli terve möödunud nädala veidi haige - köha ja nohu, aga palavikku ei olnud ning ta käis tööl. Ja selle nädala alguseks oli selliseid tõbiseid juba rohkem. Nüüd, täna õhtuks, kui mind ootab ees kolm vaba päeva, on tulemas nohu ja pea muutub juba paksus ja uimaseks. Ideaalne ajastus! 

Tänane koolitus oli imetore ja informatiivne, aga sellest teinekord pikemalt. Hommik algas eriti hästi - 7:20 olin spordiklubi juures ja läksin jõusaali. Mõnus hommikune trenn oli, pole vist kunagi sinna nii vara läinud. Kui minu tööpäevad algaksid kell 9, siis võiksin täitsa mõelda hommikuste trennide peale, paraku aga algab tööpäev kell 8 ja spordiklubi avab uksed kell 7. 

Koolitus lõppes kell 16. Ma nägin päikest! Tegelikult on 16:30 ka juba valge, aga siiski oli hea hetkeks (kui parkla kõige tagumisse otsa jalutasin, sest selles suures parklas polnud kuskile parkida ja nad veel ehitavad ühe suure 9-korruselise korpuse sinna juurde!) seda nautida. Kusjuures, kui hommikul oli -8 C, siis pärastlõunane -4 tundus mulle palju külmem. 

Käisime induktsioonpliite vaatamas ja pakkumisi küsinud (enne olime neid vaid Internetist vaadanud ning käinud Euronics'isning ONOFF'is). 


No comments: