Sunday, February 15, 2015

Trennipäevik 09.02.-15.02.2015


Jälle üks nädal läbi. Taas veidi vähem aega kevadeni, mis tähendab, et juba varsti saan tõukeratta linna tuua ja õhtuti Tammel jooksuringe teha. Varsti!

Esmaspäev - mulle täitsa meeldib uus treeningute süsteem, tundub, et organismile ka: jõusaal, ülakeha 50min. Üle väga pika aja suurendasin raskusi! Juhuu. Soojendus 10minutit ellipticali peal.

Teisipäev - lõunapauasi ajal "väike" ringtreening. Meil oli 4x2 harjutust ning seeriaid 3, kordusi 16-32 (olenes harjutusest). Alustasin sangpommi hoogudega (16 vist?), siis 24 kükist hüpet - nii 3x. Teiseks oli sangpomm käes, selg sirgu, kükk (olime pinkidel, et sangpomm põrandale ei ulatunud) 16x(?) ja siis 24 hüpet (koos jalgadega) pingile - nii 3x. Kolmandaks olid hantlid käes, üks jalg kõrgel pingil ning tõusin teise jalaga pingile ja jälle alla tagasi (esimene jalg oli kogu aeg pingil), mõlema jalaga 8x, lisaks 24 jalavahetus hüpet - nii 3x. Neljandaks ja viimaseks oli 5kg ketas käes, kniks jalaga ühele poole ning siis teisele poole kõveraks (olen halb seletaja), mõlema jalaga 8x, lisaks ette jooks, et varbad ulatusid 24kg sangpommi ülemise ääre vastu - nii 3x. Kuigi enne trenni tegime korraliku soojenduse (mis juba ära väsitas :D), siis venitus jäi mul poolikuks. Jalad surisesid ja olid kanged. Pulss oli mitte raskuste osas ilmselt ikka üle 170x'. 

Kolmapäev - taaskord lihasvalu, alles olin eelmisest lahti saanud, isegi sääred olid kanged ja valusad (ometi arvasin, et need mul ikka enam valusaks ei jää). Terve tööpäev oli vaevaline, eriti treppidest alla tulek. Otsustasin veidi leevendust otsida ning läksin pärast tööd ellipticali peale 25minutiks, hoidsin rahulikku pulssi ehk väike aeroobne treening.

Neljapäev - valu oli vähenenud, aga mitte kadunud. Puhkasin, trenni ei teinud.

Reede - valu oli peaaegu kadunud, aga lihased siiski veidi kanged ja väsinud, aga jõusaalist ei pääsenud. Oli alakeha päev - raskuseid ei muutnud, sest nendega oli juba raske, aga kõik sai tehtud ja pärast oli palju parem olla. Soojenduse tegin endiselt ellipticali peal 10min. 

Laupäev - lõuna ajal läksin aeroobset trenni tegime, aga siiski spordiklubisse. Alustasin ellipticali pealt, kus oli 35minutit, läbisin 8km ja pulsi hoidsin 140 juures. Pärast tegin 2km jooksu (15min40sek), pulss oli põhiliselt 170-175x'. Pärast käisin saunas. 


Kuigi mull selline kava sobib, siis algaval nädalal läheb jälle kõik segamini. Kolmapäeval kiirustame pärast tööd Tallinnasse Ed Sheerani kuulama ning nädalalõpul plaanil Tartust eemal olla. Aga homme lähen hoopis snowboardima!
Oleme mitu tundi puhkusreise vaadanud ja me ise ka enam ei tea, mis me tahame või mis me ei taha...oeh. 

No comments: