Friday, February 27, 2015

Viimased kaks aastat olen käinud asutuse suvepäevadel. Esimesel aastal oli see paratamatus ja täitsin tööülesandeid, aga oli nii tore, et otsustasime Liisukesega veel minna. Ja ka sel aastal, eriti veel, kui öeldi, et peaks toimuma Narva-Jõesuus (pole seal väga ammu käinud!). Koht pole veel 100% kindel, küll aga selgus, et puhkusega panin veidi metsa.
Möödunud aastal oli väga mõnus - oli jaanipäev, käisin üks päev tööl, läksin suvepäevadele ja algaski puhkus.
Planeerisin samalaadset asja selleks suveks, paraku tõsteti suvepäevade nädal edasi. Niisiis on see täpselt minu puhkuse ajal ja jaanipäeva ja suvepäevadega ei saagi oma puhkust nädala võrra pikemaks venitada :(

Tõstsin täna oma kevadise puhkuse ümber septembrisse. (Jah, oleme puhkusreisi broneerinud.) Aga enam ei käi see läbi avalduste ja ülemuste, vaid on hoopis portaal. Kõik oli tore, ei midagi keerulist, küll ajas mind segadusse see, et kõikide mu puhkuste juures oli märge, et soovin puhkuserahasid eelviimasel tööpäeval enne puhkust. Sinna tööle minnes avaldasin kohe soovi saada need rahad koos palgaga (minu meelest palju mõistlikum, muidu, kui majandada ei oska, võib juhtuda, et rahad otsad (lähed näiteks kuu alguses puhkama ja palgapäev on kuu lõpus, siis on järgmise korraliku palgani 2 kuud). Arutasin seda meie personalispetsialistiga, kes ei osanud ka midagi kosta. Ülemus ütles, et tema on ka selle avalduse kunagi kirjutanud ja temal on portaalis kirjas, et saab puhkuserahad koos palgaga. Kirjutasin lõpuks inimesele, kes mulle palgalehtesid saadab, tema ütles, et nende süsteemis on, et saan rahad koos palgaga. Jään lootma! Õnneks esimese "puhkus" (kaks päeva :D) on aprillis ja saan siis aru, kas asi toimib. 

No comments: