Monday, March 23, 2015

Jutuvada

---
Helistasin hommikul ühte rehvivahetus kohta ja panin endale sinna homseks aja. Ma tean, et praegu on Tartus maa valge, aga usun, et see on homseks ära sulanud. Paraku on juba umbes kaks kuud "niisama" naelu kulutatud. Panin endale aja ära ja mõtlesin, et kõik ongi korraks, õnneks mulle mõned tundi hiljem meenus, et mul oleks rehve ka vaja. Niisiis võtsin pärast trenni Härra auto peale ja tõime rehvid linna tagasi. 
---
Viimasel ajal lähevad päevad ühe kiiremini. Igal esmaspäeval on tunne, et jälle esmaspäev, tuleks küll juba reede. Aga reede õhtust saab justkui silmapilgselt pühapäeva õhtu. Möödunud reedel koristasin veel suurema osa õhtust, sest ei tahtnud seda nädalavahetuse peale jätte. Mitu masinatäit pesu oli samuti triikimata. Lõpuks olin üsna kutu. Aga läksime siiski õega natukeseks Püssi, kus esines Terminaator. Kuulasime esimese poole ära ja jalutasime mõlemad koju tagasi. Laupäeval läks uni kuidagi varakult (kell 8) ära, kuigi ma alles kell 1 magama jäin. Käisin üle kahe kuu kosmeetiku juurde, sahmerdasin veidi kesklinnas, käisin turul, pärast poes. Härra tuli ka maalt ning õhtul tähistasime meie aastapäeva. Täitus kuus ilusat aastat tõelist kevadet
---
Sarjadega on juba tõeline kriis, kõik lõppevad ära ja mõnel ei algagi uus hooaeg. Peame otsima uusi, mida suvisel ajal  vaatama hakata, aga me oleme endiselt küllaltki valivad. 
---
Üritan õppida armastama avokaadot. Mul läheb tunduvalt paremini kui mõned aastad tagasi. Samas on minu jaoks selle maitse üsna mõttetu, maitset nagu polegi. Mul soovitati seda maitsestada, aga see mulle ka ei sobi, sest mulle meeldivad värskete asjade puhtad maitsed (isegi kui see maitsetu on). Samas pean ütlema, et pool avokaadot täidab ikka tohutult kõhtu ja tervet ei jõuagi ma ühe korraga ära süüa. Andsin seda täna Härrale ka proovida, tema ütles ka, et maitseb nagu maitsetu püree. 
Viimasel ajal on minu nõrkuseks pähklid, see nõrkus veel kestab. 
---
Sarnaselt paljudele teistele olen minagi meie märtsi ostud tabelisse ladunud. Ma ei ole veel kindel, kas ma seda jagan (ja kui jagan, siis millisel viisil), aga püüan selle endale harjumuseks saada, et kõik kirja läheb. Endal ka huvitav vaadata, millal sai mida ostetud. Alles hiljuti lugesin Tikri blogist lühikest kokkuvõtet möödunud aasta  toidule kulutatud summade kohta. Mina veel tabeleid nii palju ei armasta, et hakata ka toiduainete kg kirja panema (kui ma enda tabelisse panen mingid köögivilju, siis kirjutangi lihtsalt kurk, lillkapsas jne ning summa). Arenguruumi jagub. 
---

No comments: