Sunday, March 8, 2015

Trennipäevik 02.03.-08.03.2015


Esmaspäev - jõusaalis ülakeha päev. Kui möödunud nädalal olid osadel harjutustel veel raskused pooleks (alustasin raskemalt, aga viimase seeria ajaks pidin eelmisele tasemele tagasi minema), siis nüüd läks juba paremini. Üle hulga aja oli soojenduseks sörk (1 km), pulsikella kaasas ei olnud. Ülakeha päeval pole sörk mu lemmik soojendus, sest ma ei saa käsi sellega soojaks. 

Teisipäev - kui treenerit ei olnud, siis läksime omapäi ikka jõusaali ja tegime väikese ringtreeningu. See tähendab, et meil oli 5 harjutust (igale piirkonnale veidi) ja 6. oli istumine seina ääres või külje plank (mõlemad küljed) või tavaline plank ja tagurpidi plank. Harjutused mõtlesime ise, sest meil on raskusi tahvlilt lühendite lugemisega. 

Kolmapäev - aeroobne treening: wattbike + elliptical. Trenažöörid olid kinni ja seetõttu läksin wattbike peale sõtkuma, mõtlesin, et olen seal 10 minutit, siis 15 minutit, siis 20 minutit, aga kokku tuli 32 minutit ja 50 sekundit, läbisin selle ajaga 15 km. Aga esimesed minutit oldi väga rasked, see on uskumatu! Aga mida minut edasi seda lihtsamaks läks. Kell oli mul jällegi kodus. Kui rattalt maha tulin, siis olid jalad kui pakud ja seetõttu läksin tegin veel 10 minutit ellipticali peal (2,2km). 

Neljapäev - puhkepäev, käisid külalised. Hommikul ja õhtul väike plank. 

Reede - hommikul väike plank, pärast tööd jõusaalis alakeha. Jalapress oli terve, palju turvalisem oli. Paraku oli cruch (kõhulihaste masin) vist katki, vist sellepärast, et minul see ei toiminud, aga võib-olla olen lihtsalt totu. Jala kõverdused lähevad aina paremini. Soojenduse tegin ellipticali peal 10minutit (2,3km).

Laupäev - puhkpäev. saun. 

Pühapäev - aeroobne treening: tõuks. Eesmärk oli käia Ringtee Selveri juures asuva Olerexis, et rehvid üle kontrollida. Kui rehvid olid korras, siis sain hoo sisse, tuul ei olnud ka enam vastu, sõitsin veidi heinamaal (sest vahepeal on paarsada meetrit juppi, kui pole kõnniteed ega kergliiklusteid), aga siis jõudsin viadukti ning kergliiklusteeni ja elu lill. Olin läänepoolse ümbersõidu juures ja nii mõnusad teed, lükkad veidi hoogu ja muudkui kulged ja kulged. Sõitsin Ringtee tänavat mööda alla Turu tänava poole - lükkasin hoo ja läksin, paraku oli 2 punast foori ja pidin pidurdama, aga sellel lõigul sain täna siiski kõige kiirema kilomeetri. Sõitsin töökoha juurde, et vaadata, mis pidi on mul sinna tark minna-tulla, aga hea lahenduseni ei jõudnudki. Turu tänava ääres on ka kergliiklustee - lahtine killustik, mitmed kõrged kohad, polnud kõige parem. Aga sealt läksin Aardlasse ja Aardlast Raudtee tänava kaudu Riia tänavale ja sealt koju. Tõuksisin kokku 14,45 km, aega läks 1h ja 9 min, keskmine puls 153x' (max 179x'). Väga mõnus oli ja korralik trenn, sest vastutuul oli tugev. 

Järgmiseks nädalaks uued plaanid, sest nädalalõpu kavatsen maal veeta, teisipäeval olen trenni ajal mälumängus ja neljapäeval ei saa ka trenni teha, sest plaanid sõbrannaga ja õhtul veel Härraga kinno. Niisiis on võimalikud päevad E, T, K ja R (lõuna ajal tööl). 
Kahel ööl kiskus mul säär krampi - käisin täna apteegis ja teen magneesiumi kuuri läbi, paaril korrla kimbutas ka peavalu. 

No comments: