Sunday, March 15, 2015

Trennipäevik 09.03.-15.03.2015


Ja kevad ongi käes!

Tööpäevade hommikul olin tubli: jätkasin selja venitamisega (alaseljavalud on tagasi) ja lisaks väike plank st 30sekundit. Hommikul tulevad ka need vähesed sekundid väga raskelt. 

Esmaspäev - jõusaal: ülakeha. Tundub, et mul ei tasu rääkida, et läks lihtsamaks, sugugi ei läinud, olid tunduvalt raskem. Samas midagi valusaks ja kangeks ei jäänud, järelikult tegin oma võimete piires. Sel korral oli soojenduseks sõudmine peaaegu 11min (2km). Lõppu tegin tavapärase planguringi (4x45sek). Kõhulihaseid tegin matil, sest masin oli endiselt katki. 

Teisipäev - aeroobne: hommikul läksin tõukerattaga tööle (5,33km 23min) ja õhtul tulin pikema ringiga koju (10.08km 43min). Valisin sellise kodutee, et tuult väga palju vastu ei oleks. Läksin üle Ihaste silla ja kuna tuul oli siis tagant, siis sai eriti hea hooga sealt üles ja kohe ka alla. Super! Kõige raskem oli endiselt Krooksu juurest Kassitoomele minna ja sealt edasi Näituse tänavale. Korralik trenn. Pulsikella ja vööd kahjuks ei olnud.

Kolmapäev - jõusaal: alakeha 50min. Soojenduseks wattbike 10min (km ei tea, sest ekraan ei töötanud). Lõpetasin plamguringiga: tegin järjest küljed ja tava ning pärast väikeast pausi ka tagurpidi, kõik olid 45sek. Cruch masin oli lõpuks korda tehtud, aga mulle tundus, et midagi oli seal üleliia pingutatud, sest kiskus väga taha, kui sellel istusin, kõik oli väga raske. 

Neljapäev - puhkepäev.

Reede - teisipäeval jäi tööl trenn ära (treenisime mälumängus närvirakke), siis läksime hoopis reedel. Olime saalis ja nimetegem seda lihtsalt üheks raskeks treeninguks. TReener oli korraliku kava teinud meile, mille lemmikuteks olid väljaasted (ettepoole ja tahapoole) ja kükid, üldjuhul oli käes veel 4kg hantel (raskus vastavalt treenitusele) ning ega käedki niisama paigal polnud. Üks korralik raske trenn. Pärast olid jalad nagu makaronid ning andsid rohkem tunda laupäeval ja veidi vähem juba pühapäeval.

Laupäev - jõudsin maale, käisin külapoe juures juttu puhumas, niisiis panin trenniriided selga ja sörkisin sinna ja koju. Kokku 4km 30minutiga (fr avg 265, max 176). Jalgadele tegi see head. Pulss oleks võinud madalam olla, aga tempo oli niigi aeglane, mul polnud aega seda veel aeglasemaks teha. Hiljem veel jalutasin metsa all.

Pühapäev - puhkepäev, mitu tundi roolis.

Ja algabki uus nädal, ideaalis tahaks ma teisip (ja ehk ka kolmap) tõuksiga tööle minna, aga ilmselt viin homme auto remonti (jälle!) ja ei teagi, mis see mu nädalaplaanidega teeb.

No comments: