Tuesday, April 28, 2015

Kingitused

Mulle meeldib, kui armsad sõbrad sünnipäevale tulevad. Enda meelest ma eriti suurelt sünnipäeva ei pea, aga natukene ikka. Viimastel aastatel erinevatel päevadel ehk vastavalt sellele, kuidas inimestele sobib. Ja kingitusi ei pea saama, aga tore on ikka. Mulle ei ole kunagi meeldinud "suured" ja kallid kingitused, pigem midagi otse südamest või vajalikku. Olen korduvalt ka üsna tulutult sõpradele öelnud, et mul ei ole kingitust vaja, aga nii nagu mina lähen kingitusega, tulevad ka nemad. Armas. Kuigi selle aasta sünnipäev algas kurvalt, siis reedest väikest pidu ma siiski ära ei jätnud. Sõbrad oleks kindlasti aru saanud, aga see on just see aeg, kui on sõpru vaja. Ja nädala alguses olin juba poes käinud salati- ja koogimaterjali ostmas - mis ma sellega oleks teinud?
Ja inimesed ikka küsivad, mis sa sünnipäevaks tahad. Ma olen selline, et raha ma ka ei taha (isegi kui oli üsna kitsas aeg). Kinkekaardid on jällegi toredad. Aga sel aastal suutsingi midagi kõigile välja mõelda, kes küsisid. 
Pildid telefoniga.
Lilled-lilled. Rooside jaoks oli paraku halb aeg ja need juba kuivasid, kui pilti tegin. Õde tõi veel Soomaalt lillasid sinililli. Valge vaas on ka uhiuus. Meil on kõikide suurte vaaside sees teravili, nii kulus üks uus ilus vaas igati ära, mulle meeldib disain.  
Sõpradel palusin mitte šokolaadi tuua, kõik olid tublid ja ei toonudki. Pähklid kuluvad väga ära. Pildil ka üks ökošokolaad ja üks 85% šokolaad, mille tõi töökaaslane sõnadega, et seda ma ju ikka söön. Lisaks kakaovõi tükina ja laastudena. Ja suhkruvabad küpsised. Väga vahva! Möödunud aastal tulin töölt ka suure magusahunnikuga koju, aga sel aastal toodi pigem lille. Mulle sobib! Kõik olid armsad.

Placent Active tooteid said otsa, palusin neid. Lisaks juuksehooldust. Boonuseks üks tore seep ja kreem. Natukene silmapliiatseid (mida ma palju kasutanud), ripsmetušš, mis just hakkas otsa lõppema ja see on kummiotsaga nagu mulle meeldib. Ka huulepulk ja kõrvarõngad.  Kabinetikaaslaselt ilus pross - hõbe sobib mulle ja temagi tuli sõnadega, et magusat sa ju niikuinii ei söö. Ja see sinine on ninaloputuskann. Talvel loputasin nina süstlaga, aga sellega on palju mugavam. Uhab kõik viirused minema. Soovitan teistelegi (suurem osa inimesi vaatas seda väga imelikult).

Uued värvilised klaasid - olen juba mitu aastat otsinud uusi, no ei leia, vanadest alles vaid üks räsitud roheline. Nüüd kaks uut rohelist, nii kerged ja mõnusad. Uus koogivorm - vana hakkas ühel hetkel taigent välja ajama, uuem on suurem (28cm, pean koguseid vajadusel ümber vaatama) ja sealt ei saa kohe välja ajada. Nunnud silikonvormid, millega teen rasvapallikesi ja muud sellist (tegin muidu jääkuubikuvormidesse, aga ala-tasa lõhkusin mõne vormi, sest ei saanud neid kätte). Peol käimise kotikene - ma olen selline kummaline, et mul on üks käekott (ja ülejäänud riidest kotid) ja lisaks oli üks väike käekott, millega teatris käisin, aga mis kõikide kleitidega ei sobinud. See must aga sobib kindlasti. Õmblustarvetekarp. Roheliste südametega vihmavari . sõbranna ütles, et kui seda nägi, siis teadis, et vot see on mulle, oh, tal oli õigus! Ja siis fotoalbum, mis valminud käsitööna. Mäletate, alles ma ajasin taga, aga loobusin vahepeal mõttest, sest raha kulus mujale, aga see polnud ka sugugi odav. Nüüd on üks imeilus! 100 pilti on välja valitud (mina valisin neid rohkem välja, aga Härra vaatas üle ja korjas kõik mu lamba ja pardi pildid välja :D). Nüüd vajame mõtet, kuidas need sinna paneme, ilmselt otsustame fotonurkade kasuks, sest päris kleepima ei taha hakata. 


Ja õmbluskarp veel lähemalt. Mul oli üks teine, mille sain aastaid tagasi vanaema käest. Seda ma muidugi ära ei visanud, mõtlen hetkel, et sinna saaks naelad-kruvid-mutrid sisse panna, sest õmblusasjade jaoks jäi see väikseks. No comments: