Sunday, April 5, 2015

Tehnika vol2

Mõtlesin pikalt varuosade ja ekraani vahetuse peale. No ikka oli 34 eurot liiga suur summa. Mis seal ikka - lõin need asjad ebay-sse, valisin veidi ja tellisin ära 8 euro eest (oli ka 5 euroseid pakkumisi). Nüüd ootan pakki, mis peaks kõige varasemalt jõudma 17.aprillil või siis mai alguseks - kõige hullem ooteaeg polegi. Seni püüan selle Samsungiga, mis pidevalt kokku jookseb, hakkama saada. Olen isegi mõned numbrid salvestanud. 
Jah, ma ei tea, kas me selle vahetamisega hakkama saame, aga pigem proovin seda 8 euro eest kui üle 4x suurema summa eest. 

Neljapäeval oli tööpäev tunni võrra lühme, nii oli pärast Ida-Virumaalt tagasi jõudmist mul võimalik autod töökojas näidata. Mõni aeg tagasi hakkas vilisema ja ise ei osanud millegagi seostada. Pidin näitama minema, aga siis enam ei vilisenud ja ei läinud. Hakkas aga uuesti ja mõtlesin, et lähen kohe. Üsna kiirelt leiti põhjus - mingi kliima jupp. Muidugi nad ütlesid, mis osa täpsemalt, aga ma unustasin selle paar minuit hiljem. Ja vahepeal ei vilisenud, sest mul oli kliima väljas (heh). Natukene kurvem on see, et heal juhul on selle jupi vahetus alla 100 euro, halvemal juhul kuni 300 eurot. Ohjah, mitte et mul piisavalt juba liigseid väljaminekuid ei ole olnud, kui on vaja hoopis raha kokku hoida. Iseenesest, kui see suurema summa maksab, siis võingi kliima väljas ringi sõita ja raha koguda. Aga eks selgub. 

No comments: