Thursday, May 14, 2015

Tehnika vol4

Esialgne plaan oli täna tõuksiga tööle minna, aga see tuli meelde siis, kui mitte-sportlikud riided olid juba seljas ja väljas sadas vihma. Sõitsin tööle nagu ikka, aga kella kuue ajal (pärast trenni) hakkasin parkimiskohast välja pöörama ja kuulsin mingit kolksu ja veel kolksu ja veel .. sõitsin paar meetrit ja jätsin auto seisma, vaatasin ühte esiratas, teist, vaatasin kapoti alla, aga ei leidnud midagi. Mõtlesin, et koju peab ikka minema ja hakkasin tasakesi sõitma, rooli keerates käis ikka kolks ... sirgelt polnud sõidul viga (ehk ebanormaalseid hääli ei olnud). 
Maja juurde jõudes helistasin muidugi Härrale ja palusin tal ka vaatama tulla. Ühiselt leidsime, et parema esiratta juures on mingi jama, miski justkui käib aeg-ajalt vastu. Tore, et koju jõudsin... Härra pidas sõbraga aru, kes arvas, et see võib vedru olla. Egas midagi - tuli auto aeda ajada, ratas alt ära võtta ja vaadata, mis seal on. Seda tegi Härra, mina jõin samal ajal kohvi. Küsis veel mingit nääri, sidus seda vedru kuidagi kinni, et see rehvi vastu ei käiks (oht, et rehv ka katki läheb). Mina helistasin vahepeal töökotta, kus auto viimasel ajal ikka käinud on. Kõne suunati teisele numbrile, aga kui tutvustasin end kui "Olen tüdruk Peugeot'iga", siis oli asi taaskord selge. Noormees ütles, et homme õnnestus ära vahetada ja täna on ta vähemalt kella 11ni seal. Mõni aeg hiljem viisimegi auto sinna. 

Aga seal elab üks väga armas, värviline kiisu. Ikka punast ja valget ja musta on tema karvkattel ja ta on umbes 15aastane. Nii nunnuke. 

Noormees naeris, et no ikka juhtub, vedru ikka läheb katki, vahepeal vahetas 5 vedru päevas ...

Jah, ikka juhtub. :)

No comments: