Sunday, May 10, 2015

Trennipäevik 04.05.-10.05.2015


Jälle pühapäev, jälle aeg teha kokkuvõte.
Jõusaal: 2h
Tõukeratas: 20km
Jooks/sörk: 12km
Muu treening: 45min

Esmaspäev - hommik oli hea ilm, niisiis läksin tõuksiga tööle ja sain üllatavalt kiiresti kohale - 19minutit (5km), mis linnaliikluses on väga hea. Palav hakkas. Pärast tööpäeva suundusin kohe jõusaali. Soojendus crosstraineril ja harjutused. Treener oli ka, vaatas mu tehnika üle, kiitis heaks. Sel korral oli juba lihtsam. Organism oli ka paremas seisus. Venitusi tegema ei jäänud, sets läksin ka tõuksiga koju (5km), aga aega läks ikka kauem - tervelt 24minutit.

Teisipäev - tõuksiga tööle (21min) ja koju (27min) ehk kokku 10km, Lõunapausi ajal oli intensiivne treening saalis. (selgitused on nii nagu ise, ise saan vähemalt aru :D) Õhtul venis koju sõit eriti pikaks, tuul oli ka vist vastu. Mul on tunne, et tegin kodus ka plankingut, aga ma pole enam 100% kindel.
05.05.2015
iga blokk 4 minutit
vaheldumisi: 50x hüpet hüppenööriga; 30 käärhüppega jalavahetust
vaheldumisi: ussitamine 4 otsa matil; ühel jalal kükid 5+5
vaheldumisi: sügavas sumo kükis astumine kollase jooneni ja tagasi; küünartoengus põlvede toomine õla juurde 20x (?)
vaheldumisi: hüpe üles, kätega plank põlvedele (kuidas seda hüpet ka ei nimetata) 10x; sujuvalt kükist üles pall (u5kg?) üles vastu seina 10x.
5kg ketas üleval (käed sirgelt) väljaaste ette musta jooneni ja tagasi väljaaste taha (käed ikka üleval)
20sek tööd 10sek pausi vaheldumisi mlemat 4x: täheke; küünartoengus jalgade toomine küünarnuki juurde/kokkulahku hüpe vms

Kolmapäev - hommikul külastasin hambaarsti (ehk pidin autoga hiljem tööle kiirustama) ja pärast tööd läksin jõusaali, oli ülakeha päev. Jõusaalis olin ihuüksi, aga mind see ei seganud. Soojendus endiselt crosstraineril (kilomeetrid tulevad seal väga aeglaselt) + harjutused. Seegi trenn tundus lihtsam kui möödunud nädalal ja jäin endaga väga rahule. 

Neljapäev - puhkasin.

Reede - puhkasin ja sõitsin Virumaale.

Laupäev - müttasin koertega veidi metsas (selg läks päris märjaks), korjasin nurmenukke, juurisin aiamaal võililli välja ja aitasin emal peenraid teha ja siis veel käisin metsas jooksmas, aga jooksuga ma rahule ei jäänud. Keskmine pulss tuli 160x', kuigi tempo oli aeglane. Ilm oli ilus, aga tuuline. Vahepeal istusin paisjärve kaldal ja lasin päikesel nägu paitada. Vaatasin karjääri, kus sai vanasti ringi tuuseldatud. Kokku tuli 7km peaaegu 58min. 
Õhtul oli nii väsinud, et ei jõudnud isegi sauna minna.

Püahpäev - ilm veel ilusam kui eile. Sõitsin tagasi Tartusse ja kella 7 aeg läksin Tammele jooksutiirule. Tegin pikemaid samme ja üritasin mitte pulsile tähelepanu pöörata. Lisaks tegin Tammel igal kilomeetril 2 20sek lõiku ehk kokku 6x20sek lõiku. Jooksin 5km 33,5minutiga, keskmine pulss (hkm) 171x', max 188x'. Koju jõudes olin nagu peet.

Tegelikult on vasak puus kange ja valus. Alaselg on paremaks läinud. Pärast trenni on puus ka parem, aga juhataja ütles selle peale, et siis on mul organism lihtsalt häid hormoone täis ja ma sellepärast ei tunne, et midagi valesti on. 
Koer sai enne autosse, kuhu mina autost välja...

No ei püsinud nad paigal.

Vähemalt nurmenukke saab temaga korjamas käia, sest kui marju korjata, siis sööb ta marjad eest ära.

0,5m jäi ikka puudu, et oleksin peale astunud ja seda 2x, sest mõlemal korral läksin rästikut otsima ning läksin suurema ringiga, et mitte liiga lähedale sattuda, aga mõlemal korral oli see rästik piisavalt asukohta vahetanud, et ma piisavalt ehmataks ja hüppaks seal heinamaal. 

Paisjärv.

Vanasti seal neid puid polnud. Karjäär.Kodu.
No comments: