Sunday, May 31, 2015

Trennipäevik 25.05.-31.05.2015

Jalutamine/kõndimine: palju
Jõusaal: 1x
Tõuks/jooks/sörk: 0

Tabelit mul siia täna lisada ei ole. Kuigi jõusaali tuli väga vähe, siis jalad said üsna palju vatti.

Esmaspäev läks puhtalt lennureiside peale.
Teisipäeval sai kõndimist ja jalutamist kokku umbes 15km. Õhtuks olin täitsa kutu. Tegin ka hüppeliigese liiga.
Kolmapäeval oli jalutaist vähem, kuskil 5-6km, õhtul tegin lõhikese jõusaali treeningu ülakehale. Kuna hantlid olid 5kg ja järgmised olid 10kg, siis tegingi kõik harjutused 5kg hantlitega. Jõusalaoli lastest ülerahvastatud ja veetsin seal vaid 25minutit.
Neljapäeval sai taas rohkem jalutatud, kuskil 8-10km.
Reede ja laupäev läks taas reisimise peale.
Pühapäeval, täna, ärkasin kell 11 ja olin ikka väsinud. Käisime emaga kinos ehk jalutamist umbes 3km. Mõtlesin küll jooksutiiru teha, aga pole hea mõte, Organism on väsinud.

Homme juba jõusaali. Ja juba 3 nädala pärast on Tõukerattamaraton!

edit:
Tahtsin veel lisada, et toitumine oli viimasel nädalal väga saia rikas. Mul oli eilseks tunne, et ma olen ise üks paras sai. Esialgu pidi hotellis olema hommikusöök, aga oli segadus ja seda polnudki. Küll aga oli konverentsil kontinentaalne hommikusöök, kohvipauside ajal pakuti ka miskit.  Olin siis seda meelt, et mis seal ikka, söön seda, mida saab, sest polnud vahendeid ja võimalusi süüa nii nagu oleks meeldinud. Niisiis oli menüüs väga palju süsivesikuid... väga palju. Hommikul kaalule astudes oli ka meeldiv üllatus, et kaalu see saia söömine ei tõstnud, ilmselt sellepärast, et kogused olid tegelikult väiksed... Aga nüüd tagasi enda põhimõtete juurde. Küll see kodune kohv on alles hea!


No comments: