Monday, June 15, 2015

Trennipäevik 08.06.-14.06.2015


Ma peaks oma tabeli kuidagi ümber tegema, sest see lõunane lahter on pea alati tühi. Nüüd suvel, eriti puhkuse ajal, võib see muidugi muutuda. Aga üldiselt on see kuidagi kohmakas. Tegelikult mulle meeldib nii jälgida ja saan ise hästi aru, mis tegelikult ongi peamine. Kui tulevad uued ja paremad ideed, siis proovin midagi muud.

Sörk/jooks: 2x, kokku 14km
Tõuks: 7x, 40.9km, 3h6min
Jõusaal: 2x, kokku 2h15min

Teisipäeva hommikul oli võimalus ärgata veidi hiljem ja seetõttu unustasin hommikused harjutused sootuks.

Esmaspäev: pärast väsitavat tööpäeva seadsin sammud ikka jõusaali poole, plaanis oli nagu ikka alakeha treening. Soojenduseks tegin sörki lindil ja soojendusharjutusi. Plaani järgi oli 3-4 seeriat. Ma teadsin, et saab raske olema, aga võtsin ikka selle 4 seeriat, sest areneda on vaja. Toss oli lõpuks ikka täitsa väljas. (NB midagi valusaks ei jäänud)
Lisaks tööle ja koju tõuksiga: kokku 10km. Koju minek oli raske ja vaevaline...

Teisipäev: käisin pikemal arstivisiidil, tööle jõudsin alles kell 11, seetõttu ei jõudnud ka lõuna ajal trenni (töö oli vaja ka ära teha) ja pärastlõunal käisin loengut pidamas. Puhkasin.

Kolmapäev: väsimus aina kasvas, aga endalegi tundub kummaline,e t käisin õhtul sörk-jooksu tegemas. Kokku tuli 6km, pulss oli ikka kõrge (avg 158, max 174), lõike vms ei teinud.
Lisaks tõuksiga tööle ja koju: kokku ikka 10km.

Neljapäev: jõusaalis ülakeha ja kõhulihased, viimased harjutused tulid väga raskelt, seeriaid oli ikka 4.
Tööle ja koju jõudsin ikka tõuksiga (kokku 10km), aga õhtuks oli täiesti läbi omadega.

Reede: tundsin, et ei jaksa tõuksiga tööle minna. Trennis puhkasin. Tööl oli rakse.

Laupäev: õhtul läksin jooksu/sörki tegema, Tammel oli mingi võistlus, niisiis sinna ma ei jäänudki, tegin osaliselt ringi ümber Tammelinna. Kokku tuli 8km ja 59,5minutit. Esimeses pooles (esimesel 4 kilomeetril) tegin ka lõike, kokku oli 6x20sek. Kodus tegin veel tavalist planku 90sekundit, mis oli ikka palju lihtsam kui see 55sek hommikul.
Hommikupoolikul jalutasin u 6km linnas.

Pühapäev: pärastlõunal tuli selline väsimus peale, et jäin magama, arvasin, et ei jõua enam midagi teha. Lisaks oli paremal säärel üks valus koht,, mis kõndides andis veidi tunda ja oli katsudes valus. Ilm kiskus ka nadiks. Lõpuks, pärast kella 18, võtsin ikka tõuksi ja läksin ringile. Suurem osa oli linnasõitu, tempo oli keskmine, selline mõnus aeroobne treening tõukerattaga. Kokku tuli 10,9km 45min, pulss oli keskmiselt 134.


Selline nädal, mis väga väsitav oli. pigem ikka töö tõttu, just see kurnaski ära. Täna (esmaspäeva) hommikul oli raske silmi avada ja voodist välja saada. Üldiselt olen ma väga kohusetundlik ärkaja. Pärast seda ajavahe asja (-7h ja kui olin harjunud, siis juba +7h) läksid õhtud nässu, ma läksin muidu pool 11 magama, aga nüüd ei ole sel ajal enam und. Väsinud olen, aga und ei ole (nii ootasin laupäeva öösel und kella kaheni).

No comments: