Monday, June 29, 2015

Trennipäevik 22.06.-28.06.2015


Taaskord postitus alles esmaspäeval, aga nagu pildilt näha, siis ei olegi suurt midagi kirjutada. Täielik puhkenädal oli, seda nii trenni mõttes kui ka töö mõttes.

Esmaspäev - oli kiire, kuid lühike tööpäev. Parema jala säär andis endiselt tunda, teisel jalal valutas hematoom. Jalad olid väsinud. Seetõttu tegin jõusaalis ülakeha treeningu. Oh, kui hea, et oli ka jõusaalis puhkenädal, ma ei tea, mida ma oleks seal mingi 5 ringiga peale hakanud (ilmselt minema jalutanud). Puhkenädal tähendas siis 2-3 ringi ja raskused 40-50% maksimumist. Pooltetl harjutustel tegin 3 ringi, teistel 2 ringi.

Teisipäeva ja kolmapäeval puhkasin tööst ja trennist, olin Virumaal, magasin pikalt.

Neljapäev - jalad ei valutanud enam, hematoom oli juba rohekaks muutunud, pärast tööpäeva taaskord lühike, kerge jõusaalitreening, alakeha. Kuigi treening oli kerge, siis selle käigus väsisid jalad ikka korralikult ära. Tegin kõike 3 ringi.

Reede - puhkasin ja sõitsin õhtul autoga Pärnumaale.

Laupäev - pärastlõunal tegin metsas jõutrenni ehk viskasin/heitsin/loopisin/tassisin lõhkumata puid, tehnikat ei kiida, aga trenn oli korralik.
Hiljem tegin väikese sörgi koos koeraga. Koer tegi pigem kiirkõndi, jõudsime ka mere äärde. Sörki oli kokku 6,5km ja aega läks tervelt 53 minutit.

Pühapäev - pärast hommikusi toimetusi maal (nt kopratammi lõhkumine ja aiamaa rohimine) sõitsin Pärnusse ja õhtuks jõudsin koju ka.


Nüüd on taaskord esmaspäev ja mul algas puhkus, kolm nädalat ei pea tööle minema, tööle mõtlema. Kuigi esialgne plaan oli seal ikka jõusaalis käia, siis praeguseks mõtlesin, et suurem osa harjutusi saan kodus ka tehtud (hoiaks lihtsalt töökohast eemale :D) ja kui tuleb veidi kergem trenn, siis nii ongi õige. Aga tunduvalt rohkem tahan tõuksiga ringi kärutada (kui ilm lubab). Ja ehk jõuab sörkima ka (algne mõte oli minna hommikul, kui olin Härra tööle ära saatnud, aga siis läksin tagasi voodisse ja ärkasin alles tunnike tagasi).
Ja kui üldiselt puhkusest rääkida, siis on see juba väga ära planeeritud ja tundub, et puhata ei saagi? Kurba nooti lisab see, et Härra, kelle puhkus pidi algama 22. juunil, läks täna tööle, läheb ka järgmine nädal tööle ... ei tea, kas me ühe nädala üldse saame koos puhata... ?

No comments: