Wednesday, July 1, 2015

Puhkuse III päev

Hommikul jõin koos Härraga kohvi. Ma naudin puhkuse ajal seda, et ma ei pea kohe hommikust sööma. Minu üldine reegel on see, et söömata ma kodust välja ei lähe, üldiselt nii ongi, aga LCHF muudab seda vahel. Kõht ei ole kohe hommikul nii tühi, et süüa tahaks. Pärast hommikukohvi panin aknapesuvahendid ja muud asjad valmis ning Härra pani redeli üles. Ilm oli aknapesuks ideaalne - pilvitas, sooja kuskil 16 C. Kui ma toas saan hakkama äädikalahusega ja vee ning Norwexi lappidega, siis väljas nendest ei piisa. Siiski esimene korrus, parkla ja tänavapoolsed aknad, lähevad ikka üsna mustaks. Nii kasutasin ka Amway puhastusainet. Turnisin väljas umbes tunnikese (magamistoa akne ja elutoa suur aken), ma ei tea, kas ma tulemusega ka rahul olen, sest pole näinud veel päikest päris peale paistmas, aga vähemalt välja näeb ja seest vaadates on ilus.
Enne kella 10 sõin veidi hommikust (sel korral siis sõin rasvast liha), jõin veel ühe vahukoore kohvi. Ja jalutasin linna - viisin raamatukokku raamatud tagasi (just meenus, et tahtsin need ülespildistada, et ei unustaks nimekirja lisada) ja sain sõpsilt ühe teise raamatu lugemiseks. Jalutasin koju tagasi.
Kodus pesin aknad ka seest ära. Ja uimerdasin niisama ringi. Hiljem sõin veidi salatit, aga porru osutus väga kibedaks. Pärastlõunal jalutasin veel Puusepa tänavale, et sõbrannaga kesklinna jalutada, kesklinnast jalutasin ise koju. See oli hea soojendus trennile.
Varsti tuli Härra. Kui trenn läbi, siis tegime talle tortillasid (täisteratortilla, merevaik, suitsukana, veidi juustu, pärast soojendamist peale kurk, salatilehed, punane sibul). Ise sõin veidi suitsukana (homemade), mõned marineeritud kurgid, jõin kohvi, sõin mõned parapähklid, jõin vett... ja kõht saigi justkui täis.
Lõikasin Härra juukseid. Mõni aeg tagasi ostis ta uue aparaadi. Eelmine oli väga vana ja aeglaseks jäänud ning kuigi tera oli vahetatud, siis eriti terav see ka ei olnud. Nüüd ei ole mingi Philips ega sony, vaid hoopis Moser, mis sai ostetud Tradehouse'st. Natukene teistmoodi masin on, aga harjub ära. Möödunud korral lõikasin Härrale kõrva.. hkm.
Lisaks pakkisime suvepäevadeks asjad ja tegime plaani. Tore oli vaadata AK ilmateadet, et tõesti lubab ilusat ilma. Meile sobib! Nüüd ootame, et saaks Bones'i vaadata, arvasin, et hakkab juba pool 22, aga vot ei hakanudki.

No comments: