Monday, July 13, 2015

Trennipäevik 06.07.-12.07.2015


Jõutrenn: 2x, kokku u 90min.
Sörk-jooks: 2x, kokku 16,7km
Tõuks: 6x, kokku u 26,6km
Jalutamine: u 19,2km


Esmaspäev - pärast hommikukohvi läksin sörkima ja mõtlesin, et millal ma viimati jooksu-sörgi ringi tegin. Jäin endale vastuse võlgu, see oli kindlasti üsna mitme nädala eest. Kokku tuli ikka 5km, ja pulsi osas ei olnud midagi uut (avg 154, max 175).
Hiljem jalutuskäik 4km.

Teisipäev - tegin trenni ennelõunasel ajal kodus, tunne oli kuidagi halb, polnud seda õiget tunnet.
Koduse treeningu harjutused:

  • külg küünarvarstoenglamang, käes veepudel ja vaba käsi üleval -> kõhu alt läbi. 24-30x mõlemal küljel
  • lendamine kergete hantlitega (rasketega ma lihtsalt ei jõua) eest üles ja küljelt ringiga alla 16-20x
  • väljaaste taha + üks käsi hantliga ette, teine hantliga küljele (kui parem jalg ees, siis vasak käsi ette, parem käsi küljele) 12+12
  • pääsuke, käed ülal hoie 45-60sek
  • kõhule enda valikul - sõudmine, ratas, "tavalised" kõhulihased 45kraadi
  • plank süvalihastele
  • lisaks tegin veidi triitsepsit
Kolmapäev - polnud tuju ega tahtmist midagi teha, jalustasin veidi üle 6km. 

Neljapäev - sörk 4km 31min (avg 150, max 165). Sörkima läksin kell 8 hommikul. Raske oli. Polnud ka kohvi joonud. Polnud tuju. Tuul oli tugev (hiljem oli kurk valus). Ei olnud seda õiget tunnet. See tunne ei tulnud ka pärast esimest, teist või kolmandat kilomeetrit ja seetõttu suundusin ruttu koju. Esialgne plaan oli õhtul jõutreening ära teha, aga see plaan läks vett vedama.

 Reede - hommikul tegin koduse jõutrenni umbes 45minutit. TRenn oli väsitav ja tundus väga raske, aga kõht oli tühi, kohv oli joomata. Harjutused lisan järgmisel nädalal, sest mul ei ole paberit kaasas.
Veetsin mitu tundi autoroolis, vahepeal korjasin maasikaid, olid taas roolis, õhtuks jõudsin Virumaale. Õhtul tegin veel tõuksiga sõidu  (minu suuuuureks ja rõõmsaks üllatuseks mahub tõuks mu auto peale nii, et isegi esirehvi ei pea ära võtma!!). Sõitsin 2x9,3km. Läksin 35minutit avg 152, max 171, tulin veidi tempokamalt 31minutit avg 157, max 176.
Õhtul tundusin, et jalad on kuidagi kanged ja hakkavad valusaks jääma.

Laupäev - hommikul andsid jalad ja tuhar ikka korralkult tunda, omatöö tegi ilmselt reede hommikune trenn ning õhtuke tõuks. Jõudsin enne kella 10 Võsule ja jalutasin seal veidi ringi (2,5km). Kell 11 oli start - jooksin 7,7km rahulikus tempos, aeg oli umbes 53minutit (ma ei ole veel ametlike aegadega tutvunud). Avg 167, max 193, viimased 700m jooksin muidugi ilusate pikkade sammudega... võiks kogu aeg niimoodi joosta.
Hiljem tegin tõuksiga väikese tiiru - 4km, jalad ikka kanged ja veel kangemad, ühtegi pääsukest ei tulnud.
Veel hiljem käisin koeraga metsas müttamas.

Pühapäev - jalad hakkasid paremaks muutuma, aga tõuksiga ikka pääsukesi veel ei tulnud, tõuksisin umbes 4km. Jalutasin 5,5km päratslõunal ja 4km hommikul soos (millest 2km oli korralikku jalutamist ja 2km marjade otsimist).No comments: