Sunday, August 2, 2015

Trennipäevik 27.07.-02.08.2015
Esmaspäev - pärast tööpäeva jõusaalis alakeha treening u 60min. Soojenduse tegin crosstraineril +  harjutused. Mõne harjutuse eel oli ka soojendusring ehk harjutus kergemate raskustega. Lõppu venitused.

Teisipäev - puhkepäev. Endalegi üllatuseks vaatan, et tööle läksin ilmselt autoga.

Kolmapäev - pidin minema tööle tõuksiga, aga hommikul oli selline hoovihm, et jahm... Pärast tööpäeva jõusaalis ülakeha treening 60min, soojendus taaskord crosstraineril.

Neljapäev - lõpuks sain tõuksiga tööle minna (5km 18,5min) ja koju tulin pikema ringiga ja pool teed koos ühe töökaaslasega (10,3km 36min). Kuigi me selle pool teed jutustasime, siis minu tempo oli tunduvalt kiirem kui tavaliselt. Pulss oli ilmselt kõrge, aga vööd ma ei kandnud.
Kõiksugu ülakeha lihased andsid väga tugevalt tunda ja olid väsinud. Lisaks olin vasaku käe täiesti "ära maganud", niisiis ei saanud selle käega pea päev otsa midagi teha, kätt oli isegi raske tõsta.

Reede - samuti tõuksiga tööle (5km 19min) ja koju 9km (34min). Lihased olid juba tunduvalt paremad. Koduteel sain läbimärjaks, aga koju jõudes paistis päike.

Laupäev - puhkepäev, lõuna ajal müttasin metsas ja korjasin mustikaid.

Pühapäev - kujunes puhkepäevaks. Plaanis oli tõuksiga tiir teha, aga esimese uinaku tegin ma kella poole 13 paiku ja teise uinaku pool 17. Sinna läks siis see plaan. Aga ju siis olin nii väsinud ja uni oli vajalik.

Kaal püsib. :)

Uuel nädalal pean trennidega ise hakkama saama, treener on terve kuu puhkusel. Kava on mul olemas. Postitan selle ka siia mingi aeg, kui mul on tekstile aega leida kõrvale youtube klippe.
Uuel nädalal on ka tõuksiga veidi raskem - homme saan minna sellega tööle, aga kõikidel teistel päevadel pean keset tööpäeva või pärast tööpäeva kuskil üsna kiiresti olema, mis tähendab, et lähen tööle autoga. Samas pean autoga ka töökojast läbi käima, sest külma mootoriga on vibrama hakanud.

No comments: