Monday, September 28, 2015

Trennipäevik 21.09.-27.09.2015


Ma endiselt mõtlen paremat visuaalset kujutist treeningnädala kokkuvõtteks, aga ma ei ole mitte midagi välja mõelnud...

Lühike kokkuvõtte, sest emotsioonid ja mõtted on taaskord juba ununenud.

Esmaspäev - puhkasin. Mõned jalalihased andsid endast korralikult märku ja ilmselt tõukasin parema jalaga palju rohkem. Ülejäänud keha oli lihtsalt raputatud.

Teisipäev - võtsin pärast tööd Sõbrantsi kaasa ja läksime jõusaali, tegime minu kava ülakeha trenni (u 50min). Kuidagi raskelt läks ja lõpuks oli väga väsinud olla. 100% endast ei andnud, sest keha vajas veel puhkust.

Kolmapäev - üldiselt puhkasin, natukene jalutasin (4,3km).

Neljapäev - jalalihased olid korras ja seetõttu tegin jõusaalis alakeha trenni (1h 20min) juba veidi tõsisemalt. Sõbrants oli kaasas ja kuigi me eriti ei jutustanud, siis venis trenn tavalisest pikemaks.

Reede - puhkasin. Jalad andsid eelmisest päevast tunda.

Laupäev - käisime kanuumatkal (7km 2h), kirjutasin sellest siin. Ausalt öeldes olid käed lõpuks päris läbi. Seda aktiivset matka pean ka siiski veidi trenniks.

Pühapäev - käisin õe juures õunu korjamas, ronisin redeli otsas, turnisin õunapuude otsas. Kätele oli haaramisliigutus veidi ebamugav ja väsitav. Aga et ka päris sporti teha, siis sõitsin sinna ja tagasi tõukerattaga. Kokku tõuksisin 24,65km 1h42min. Pulss oli pigem seal aeroobse juures, vöö oli küll peal, aga minnes kadusid vahepeal numbrid ära, nii ma neid lõpuks ei vaadanudki. Kusjuures minek oli väga raske, ei olnud minekut, tuul oli vastu. Kojuminek läks palju libedamalt, ilm oli päikseline, tuul pigem tagant.
Hommikul käisin veel kiirelt linnas ehk jalutasin 2,9km. Nii külm oli! Pool 10 oli alles 5,5 kraadi sooja.
Ja mõned kiisupildid ka:

Üks pirakas kass Tiigi tänaval.. saba tal eriti ei olnud.

Üks pirakas karvik Vallikraavi tänaval.

Karu õunapuu otsas.

Täiega lebotas.

Karu.

Karu ei tahtnud korvis istuda.

naabrikiisu on ka veidi juurde võtnud.


No comments: