Wednesday, September 9, 2015

Trennipäevik 24.08.-30.08.2015


Kiire ülevaade augusti viimase täisnädala trennidest.

Esmaspäev - ma vaatasin seda lahtrit seal tabelis tükk aega ja ei suutnud ära imestada, kas ma tõesti käisin jooksmas? Millal? Kus? Ma ei mäleta. Aga selgub, et käisin jah! Sörkisin 5km 41min. Nimelt viibisin Nelijärvel ja tegin siis kergliiklusteel väikese ringi. See oli raske. Pulsikella mul kaasas ei olnud. Õhtusöögist oli vähe aega möödas.

Teisipäev - kuna me nädala lõpul pidime ära sõitma, siis oli mul terve nädala treeningplaan segi, lisaks viibisin ju esmaspäeval ära, kolmapäevaks olid plaanid ja reedel oli pärast tööd kiire-kiire. Nii ei jäänudki mul muud üle ja läksin teisipäeval Tartusse tagasi jõudes trenni. Jõudsin isegi veidi ene tööpäeva lõppu, tempo oli korralik, sest kella kuueks oli aeg kosmeetiku juures. Minu õnneks oli vaid 3 seeria päev ehk alakeha treening 60min, soojenduseks tegin 1km sõudmist. Ei suuda meenutada, kas venitasin ka, aga kosmeetiku juurde jõudsin täpselt õigel ajal.

Kolmapäev - puhkasin (loe: pakkisin asju ja ajasin asju).

Neljapäev - pärast tööpäeva jõusaalis ülakeha treening, mida oli samuti 3 seeriat, aga lisaks 2 lisaharjutust. Soojenduse tegin crosstraineril.
Ma endiselt kavatsen kava ka siia kirja panna,aga teen seda siis, kui mul selleks aega on. Lisaharjutusteks oli ühe käega hanti tõmme 8x käest, hantel oli äkki mingi 9kg? Ja kere ette kallutatult lendamine hantlitega 12-14x. (NB: mul märkmustega trennipaber on hetkel kuskile kadunud).

Reede - natukene jalutamist, aga üldiselt palju sagimist ja ettevalmistusi.

Laupäev - magamata öö, palju istumist, veel rohkem istumist, valutav põlv, kuumus (36 C).

Pühapäev - puhkus, puhkus, ujumine, aga lõpuks jalutasime ka 2km.


No comments: