Wednesday, October 14, 2015

Kärbes lendab endiselt toas ringi, kuigi minu arvates oleme talle korduvalt pihta saanud. Ehk tuleb kuskilt uusi?
--
Palun ühel töökaaslasel Annelinna Prismast (ta elab selle vastas) mulle mandlijahu osta, sest Sõbras pole seda ammu olnud. Ja saingi! Nii armas temast. Paraku pidi ta seda üsna pikalt otsima, mina oskasin juhatada, et see on jahude juures nagu Sõbras, aga ei olnud. Ma juba unustasin ära, kus see üldse oli. Aga nüüd on taas mõneks ajaks olemas. Ise mõtlesin küll, et ma nüüd mõnda aega ei tee neid imemaitsvaid mandliküpsiseid.
--
Novembri teisepsooles on asutuse aastapäev. Olen seal viimased aastad käinud, aga tundub, et sel aastal ei lähe. Kuupäev on ebasobiv, varasemalt on see nädala jagu varem toimunud, aga sel aastal olid juba kõik kohad broneeritud ja nii see läks. Tahaksin tollel nädalavahetusel hoopis maale sõita, sest õel on paar päeva varem sünnipäev. Siis jääb ära ka Novembrijooks. Aga ma ei ole ka jooksmas käinud... Tegelikult tahaksin hoopis koormustestile minna, aga need on üsna kallid. Vahepeal oli ka üks sooduspakkumine voucheriga, millele Margit tähelepanu juhtis, aga sel hetkel oli ka see 60 eurot väga suur summa ja ajaliselt ei klappinud ka. Pean silmad lahti hoidma ja ehk tuleb miskit veel.
--
Täna tekkis tööl küll selline tunne, et viskaks asjad nurka ja läheks lihtsalt minema. Jooksed pidevalt vastu seina.. aga sein ei lähe katki. Kohe hommikul selgus nagu mina ja kolleeg oleksime lubanud ühtesid vestlusi läbi viia... ehm meie ei teadnud sellest midagi. Ei tea siiani. Hetkel ei tahagi teada. Ja pärastlõunal üks jama teise otsa. Mitmeid kordi oli taaskord it jamad. Ja kui /.../ siis viskas ikka tõsiselt üle.. Aga pärast tööd läksin spordisaali ja tuju läks kohe paremaks.
--
Since everything is possible I will
not say never! 
...

Sõpsiga.

No comments: